Warto kupić - Pokój dziecka - Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Wielofunkcyjne dostawne łóżeczko

Wygodne, bezpieczne łóżeczko Theo dzięki odpinanej ściance pozwala na bezpośrednie dostawienie go do łóżka rodzica, więc dziecko jest jednocześnie "u siebie" i z mamą. Theo może też służyć jako kołyska.

5-stopniowa regulacja umożliwia swobodne dopasowanie Theo do każdej wysokości łóżka. Kółka z systemem blokującym oraz specjalne pasy stabilnie mocują łóżeczko i zapewniają dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom spokojny sen bez obaw o maluszka.

Łóżeczko Theo jest wyściełane miękkim, pikowanym materiałem, zapewniającym wygodę i gwarancję trwałości. Warto też zwrócić uwagę na funkcjonalne dodatki - dołączany do zestawu organizer będzie niezbędny na przykład podczas przewijania, ochronna torba przyda się podczas przenoszenia, a dzięki moskitierze produkt nadaje się do użytku również na zewnątrz.

www.lionelo.com Cena: 399 PLN
Producent:
Lionelo

Pozostałe

Traveler – kojec 100x100cm Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Duży kojec dla dzieci, który zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i odpoczynku. Możliwość składania i rozkładania pozwala go używać dokładnie wtedy gdy jest potrzebny. Co istotne złożony zajmuje niewiele miejsca.

Czytaj dalej
Deluxe – łóżeczko turystyczne Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Z łóżeczka Deluxe można wygodnie korzystać w domu i w podróży. Zaufanie budzi wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie. Na pochwałę zasługuje też przemyślany, interesujący design.

Czytaj dalej
Łóżeczko turystyczne Caretero Grande 2016 Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Nowa kolekcja łóżeczka turystycznego Grande świetnie wpasuje się w klimat dziecięcego pokoiku. Staranny dobór kolorystki i wysokiej jakości materiały sprawiają, że łóżeczko prezentuje się doskonale.

Czytaj dalej
Bed Blocks Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Bed Blocks to podwyższające klocki pozwalające ustawić łóżeczko w pozycji pochyłej zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba.

Czytaj dalej
Łóżko sosnowe Tipi 90x200 cm Woood - Kolekcja Hugo Łóżeczka, łóżka, kojce, kołyski

Łóżko Tipi idealne dla wodza wioski indiańskiej z wielkim pióropuszem. Pozwoli zregenerować siły po trudach plemiennych wypraw.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie