Warto kupić - Pokój dziecka - Dekoracje i ozdoby, dywany

Gwiazdki fluorescencyjne - aplikacje

Gwiazdki fluorescencyjne to wspaniały element wystroju dziecięcego pokoju. Ucieszy się z nich każde dziecko, które marzy o międzyplanetarnych podróżach.

Zapada zmrok, ana niebie rozbłyskują gwiazdy. Po wszystkich przygodach w przestrzeni mały kosmonauta z pewnością słodko zaśnie pod fluorescencyjnym nocnym niebem.

Aplikacje/naklejki to najszybszy, najprostszy i najfajniejszy sposób, aby w kilka minut zmienić wystrój pokoju, a przy tym dobrze się bawić. Wystarczy moment, a pokój zmienia się w czarujące miejsce do zabawy.

W zestawie są 4 arkusze, każdy o wymiarach 25,5cm x 46cm - 258 gwiazdek fluorescencyjnych - aplikacji świecących w nocy.

www.kidstown.pl Cena: 98.95 PLN
Producent:
Kids Town

Pozostałe

Girlandy Dekoracje i ozdoby, dywany

Postanowiliśmy zmienić klasyczne trójkątne proporczyki w niezwykłą ozdobę, która doda blasku dziecięcemu pokoikowi lub rodzinnemu piknikowi.

Czytaj dalej
Wyjątkowe fototapety z motywami dziecięcymi które odmienią pokój malucha Dekoracje i ozdoby, dywany

Sklep oferuje ponad 25 mln zdjęć, dlatego niezależnie od zainteresowań dziecka, nawet najbardziej wybredny smyk wybierze coś dla siebie.

Czytaj dalej
Dywan dziecięcy Football Dekoracje i ozdoby, dywany

Dywan dziecięcy z wzorem boiska - świetny prezent dla każdego małego wielbiciela piłki nożnej. Jest w soczysto zielonym kolorze, tak samym jak murawa na boiskach piłkarskich.

Czytaj dalej
Skip Hop mata piankowa Playspot Brights Dekoracje i ozdoby, dywany

Skip Hop mata piankowa Playspot Brights to piękne i miękkie podłoże, które daje dziecku wygodę i radość, jednocześnie zdobiąc dom.

Czytaj dalej
Drewniane literki z imieniem - ozdoba pokoju Dekoracje i ozdoby, dywany

Wiszące drewniane literki dodadzą osobistego charakteru każdemu dziecięcemu pokojowi.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie