Warto kupić - Podróż, spacer - Wózki

Wózek teutonia Cosmo - miejski mistrz zakrętów

Wózek teutonia Cosmo jest bardzo zwrotny i łatwy w obsłudze. Jego wytrzymały, aluminiowy stelaż pozwala na montaż gondoli lub fotelika Tario.

Warto zainwestować w dobry wózek, aby pierwsze podróże Twojego maluszka sprawiały przyjemność i mamie i dziecku. Teutonia doskonale wie, jak to robić - od 65 lat jest jednym z najchętniej kupowanych wózków w Niemczech i Skandynawii. Model Cosmo jest bardzo zwrotny i łatwy w obsłudze. Jego wytrzymały, aluminiowy stelaż pozwala na montaż gondoli, spacerówki lub fotelika Tario (4 gwiazdki w testach ADAC), co odgrywa istotną rolę w rozwoju maluszka.

Dzięki wąskiej konstrukcji oraz obrotowym przednim kołom sterowanie wózkiem Cosmo jest łatwe i wygodne - nawet w ciasnych przestrzeniach. Wszystkie koła wózka są łożyskowane, przez co radzi on sobie z każdą nawierzchnią. Praktyczna torba na zakupy pomieści również niezbędny ekwipunek smyka, jak pieluszki, zabawki czy ubranka na zmianę.

Każda mama doceni wymienne pokrowce wózka Cosmo, wykonane z najwyższej jakości tkanin i materiałów. Co więcej, można je dowolnie komponować, dopasowując wygląd wózka do ulubionej sukienki czy płaszcza. Dodatkowo, wyposażone są one w zintegrowane zabezpieczenie przed złożeniem.

www.teutonia.pl Cena: 2600 PLN
Producent:
teutonia

Pozostałe

Britax Römer przedstawia pierwszy lekki wózek kompatybilny z systemem podróżnym - Britax B-LITE Wózki

Britax Römer, światowy lider i innowator w dziedzinie bezpiecznego przewożenia dzieci, przedstawia pierwszy lekki wózek BRITAX B-LITE, dzięki któremu poruszanie się po ciasnych, zatłoczonych miejscach i korzystanie z komunikacji miejskiej jest niezwykle proste. Kompatybilny z systemem podróżnym BRITAX B-LITE przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku do lat 3, o maksymalnej wadze 15 kg.

Czytaj dalej
MUTSY Nexo Wózki

Najnowszy produkt holenderskiej firmy. Jest przeznaczony dla dzieci od szóstego miesiąca życia. 

Czytaj dalej
Wózek spacerowy Caretero Moby Wózki

Nowy wózek spacerowy marki Caretero wyróżnia nowoczesna elegancja, mała waga i szereg praktycznych rozwiązań.

Czytaj dalej
Wózek RECARO Easylife Wózki

RECARO Easylife to jeden z najlżejszych w swojej klasie wózków, waży tylko 5,7 kg.

Czytaj dalej
Klasyczny wózek Baby Merc model Q9 Wózki

Q9: Klasyczny wózek na stelażu aluminiowym dostępny w zestawach: 2w1 oraz 3w1

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie