Warto kupić - Podróż, spacer - Wózki

Wielofunkcyjny wózek Graco EVO

Graco EVO to wózek zaprojektowany z myślą o rodzicach prowadzących aktywny styl życia. Wielozadaniowy stelaż pozwala na szybką i wygodną zamianę gondoli na wózek spacerowy dla starszych dzieci.

Zalety wózka Graco EVO doceni każdy członek rodziny. Posiada przekładane siedzisko, które można skierować tyłem lub przodem do kierunku jazdy, z 3 pozycjami odchylenia oparcia oraz możliwością rozłożenia na płasko.

Komfortowy i łatwy w obsłudze system składania pozwala złożyć wózek jedną ręką, zaś opcja Travel System one-click umożliwia połączenie z fotelikiem samochodowym Junior Baby. Dodatkowo, rama wózka Graco EVO waży jedynie 6,5kg, dzięki czemu jest bardzo lekki i wygodny.

Wózek Graco EVO wyposażony jest w osłonkę przeciwdeszczową, wyściółkę dla noworodków oraz śpiworek. Dostępny jest w czterech modnych kolorach: sand (beżowy), charchoal (grafit), chilli (czerwony) oraz grape (purpurowy).

Wózek Graco EVO to komfort użytkowania

Istotną rolę w zagwarantowaniu dziecku komfortu odgrywa stabilność wózka oraz jego amortyzacja. Graco EVO posiada cztery samoskrętne koła, wykonane ze specjalnej pianki, która tłumi drgania wózka podczas spacerowania po nierównej powierzchni. Koła można też w szybki sposób zablokować, co może okazać się nieocenione w nieprzewidywalnych sytuacjach. Wąska konstrukcja ułatwia poruszanie się po miejskiej dżungli, a system One Click pozwala na złożenie wózka jedną ręką.

Dzięki temu wózek zajmuje bardzo mało miejsca i bez problemu może być przewożony m.in. w bagażnikach samochodów.

Ponadto, projektanci Graco umieścili w dolnej części stelaża koszyk na zakupy, co z pewnością ucieszy każdą mamę.

www.gracobaby.pl Cena: 999 PLN
Producent:
Graco

Pozostałe

Britax Römer przedstawia pierwszy lekki wózek kompatybilny z systemem podróżnym - Britax B-LITE Wózki

Britax Römer, światowy lider i innowator w dziedzinie bezpiecznego przewożenia dzieci, przedstawia pierwszy lekki wózek BRITAX B-LITE, dzięki któremu poruszanie się po ciasnych, zatłoczonych miejscach i korzystanie z komunikacji miejskiej jest niezwykle proste. Kompatybilny z systemem podróżnym BRITAX B-LITE przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku do lat 3, o maksymalnej wadze 15 kg.

Czytaj dalej
MUTSY Nexo Wózki

Najnowszy produkt holenderskiej firmy. Jest przeznaczony dla dzieci od szóstego miesiąca życia. 

Czytaj dalej
Wózek spacerowy Caretero Moby Wózki

Nowy wózek spacerowy marki Caretero wyróżnia nowoczesna elegancja, mała waga i szereg praktycznych rozwiązań.

Czytaj dalej
Wózek RECARO Easylife Wózki

RECARO Easylife to jeden z najlżejszych w swojej klasie wózków, waży tylko 5,7 kg.

Czytaj dalej
Klasyczny wózek Baby Merc model Q9 Wózki

Q9: Klasyczny wózek na stelażu aluminiowym dostępny w zestawach: 2w1 oraz 3w1

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie