Warto kupić - Podróż, spacer - Wózki

Britax Römer przedstawia pierwszy lekki wózek kompatybilny z systemem podróżnym - Britax B-LITE

Britax Römer, światowy lider i innowator w dziedzinie bezpiecznego przewożenia dzieci, przedstawia pierwszy lekki wózek BRITAX B-LITE, dzięki któremu poruszanie się po ciasnych, zatłoczonych miejscach i korzystanie z komunikacji miejskiej jest niezwykle proste. Kompatybilny z systemem podróżnym BRITAX B-LITE przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku do lat 3, o maksymalnej wadze 15 kg.

Kompaktowy i zwrotny Britax B-LITE umożliwia łatwe przemieszczanie się zarówno z perspektywy dziecka, jak i rodzica. Jest lżejszy niż wszystkie poprzednie modele tego typu, można używać go z miękką gondolą, a opcjonalne uchwyty CLICK & GO® umożliwiają rodzicom przymocowanie do wózka dowolnego nosidełka marki Britax Römer, co sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny.

Lekkość, którą docenisz

BRITAX B-LITE waży zaledwie 7,4 kg i dzięki specjalnemu mechanizmowi można złożyć go jedną ręką, ułatwiając rodzicom jego obsługę. Konstrukcja wózka jest nie tylko lekka, ale również zwarta. BRITAX B-LITE można po złożeniu postawić. Ma wtedy wysokość 70 cm i szerokość 40 cm. Wózek ma również automatyczną blokadę, dzięki której pozostaje na swoim miejscu do momentu ponownego użycia.

Wszechstronność, na której możesz polegać

Nowy wózek ma regulowany podnóżek i oparcie, które można ustawić w pozycji siedzącej i poziomej, co pozwala na użycie miękkiej gondoli dla noworodków. Wyposażony jest również w dodatkowe podparcie stóp, zwiększające komfort rosnących dzieci, które można stosować przy złożonym podparciu łydek. Dzięki takiemu rozwiązaniu nogi spoczywają wygodnie, nawet gdy dziecko przerośnie podnóżek.

Wózek BRITAX B-LITE oferuje również szereg typowych dla produktów firmy Britax Römer systemów zabezpieczeń, m.in. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dzieciom komfort i odpowiednia ochronę. Pasy mają regulowaną wysokość, a miękkie wkładki sprawiają, że korzystanie z nich jest niezwykle wygodne.

Komfort i wygoda w codziennym podróżowaniu

Żeby prowadzenie wózka było jeszcze łatwiejsze, został on wyposażony w obrotowe koła przednie z możliwością blokady. Ponadto koła są lekkie i odporne na przebicia, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że w czasie spaceru nie będzie konieczna ich wymiana. Dodatkowe funkcje nowego wózka takie jak m.in. duży daszek z ochroną przeciwsłoneczną UPF 50+, siateczkowe boki siedziska umożliwiające lepszy przepływ powietrza oraz pojemny kosz na akcesoria podróżne sprawiają, że jest on niezbędnym towarzyszem każdego rodzinnego wypadu.

"W dzisiejszych czasach rodzice pragną prowadzić aktywny tryb życia wraz ze swoimi dziećmi. Zwrotny wózek B-LITE idealnie sprawdzi się podczas codziennych podróży" - powiedział Rainer Stäbler, dyrektor zarządzający firmy Britax Römer na rynkach EMEA.

BRITAX B-LITE dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: Coral Peach, Cosmos Black, Lagoon Green oraz Steel Grey oraz może być wyposażony w dodatkowe akcesoria (miękka gondola, śpiworek, torba na akcesoria, torba podróżna, osłona przeciwdeszczowa, uchwyty CLICK & GO®)

www.britax-roemer.pl Cena: 1050 PLN
Producent:
Britax Römer

Pozostałe

MUTSY Nexo Wózki

Najnowszy produkt holenderskiej firmy. Jest przeznaczony dla dzieci od szóstego miesiąca życia. 

Czytaj dalej
Wózek spacerowy Caretero Moby Wózki

Nowy wózek spacerowy marki Caretero wyróżnia nowoczesna elegancja, mała waga i szereg praktycznych rozwiązań.

Czytaj dalej
Wózek RECARO Easylife Wózki

RECARO Easylife to jeden z najlżejszych w swojej klasie wózków, waży tylko 5,7 kg.

Czytaj dalej
Klasyczny wózek Baby Merc model Q9 Wózki

Q9: Klasyczny wózek na stelażu aluminiowym dostępny w zestawach: 2w1 oraz 3w1

Czytaj dalej
Nowoczesny i stylowy wózek Baby Merc model NEO STYLE Wózki

NEO STYLE: Nowoczesny i stylowy wózek na stelażu aluminiowym dostępny w zestawach: 2w1 oraz 3w1

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie