Warto kupić - Podróż, spacer - Rowery

Rower dziecięcy Accent Tommy 6-speed alu

Kształt ramy z obniżoną górną rurką ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Rower dziecięcy Accent Tommy 6-speed alu posiada wygodne i trwałe siodełko oraz chwyty kierownicy.

Aluminiowy tylny i przedni hamulec typu V-Brake z aluminiowymi dźwigniami zapewniają pewne i bezpieczne hamowanie. Szerokie opony gwarantują stabilność w czasie jazdy. Osłonki na poprzeczce kierownicy i mostku oraz osłona łańcucha pomagają chronić dziecko przed urazami w razie ewentualnego upadku. 

Rower dziecięcy Accent Tommy 6-speed alu jest wyposażony w światła odblaskowe, błotniki, dzwonek i podpórkę.

www.rowery-rybczynski.pl Cena: 699 PLN
Producent:
Accent

Pozostałe

Toyz Flash – metalowy rowerek biegowy Rowery

Dzieci uczą się poprzez zabawę. Rozwijają swoje umiejętności i wyobraźnię. Jak możemy je wspierać? Na przykład wykorzystując pro-rozwojowe zabawki. Metalowy rowerek biegowy Flash jest jedną z nich. Pomaga w rozwoju umiejętności ruchowych. Uczy koordynacji i utrzymania równowagi. Pokazuje, że sport jest fajny. W efekcie maluszek błyskawicznie wskoczy na „dorosły” rower.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Timmy Rowery

Nowy rowerek trójkołowy w ofercie marki Toyz. Timmy posiada modułową konstrukcję, którą łatwo dostosować do możliwości i potrzeb dziecka.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Charlie Rowery

Rowerek Charlie to niezastąpiony kompan małych poszukiwaczy frajdy. Jest lekki, kolorowy i bezpieczny.

Czytaj dalej
Metalowy rowerek biegowy Caretero TOYZ Twister Rowery

Rowerek Twister to idealny wstęp do nauki jazdy na "dorosłym" rowerze.

Czytaj dalej
Drewniany rowerek biegowy Caretero Enduro Rowery

Drewniany rowerek biegowy Carero Enduro to maksimum frajdy na dwóch kółkach. Sportowa sylwetka, najwyższej jakości materiały oraz pompowane koła czynią z Enduro idealny pierwszy rowerek dla przyszłego mistrza.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie