Warto kupić - Podróż, spacer - Rowery

Rower górski Kona Shred 2-0

Rower górski Kona Shred 2-0 to fantastyczny rower dziecięcy. Posiada 20-calowe koła i jest wyposażony w hamulce tarczowe.

Ponadto ma wszystko, co jest potrzebne do skakania, pokonywania uskoków i podjazdów. Skate parki i ścieżki cross country nie są już miejscem niedostępnym.

Szeroka kierownica roweru górskiego Kona Shred 2-0 zapewnia doskonałe prowadzenie. Siedem przełożeń i odlotowa grafika dopełniają reszty.

sklep.dh-zone.com Cena: 1699 PLN
Producent:
Kona

Pozostałe

Toyz Flash – metalowy rowerek biegowy Rowery

Dzieci uczą się poprzez zabawę. Rozwijają swoje umiejętności i wyobraźnię. Jak możemy je wspierać? Na przykład wykorzystując pro-rozwojowe zabawki. Metalowy rowerek biegowy Flash jest jedną z nich. Pomaga w rozwoju umiejętności ruchowych. Uczy koordynacji i utrzymania równowagi. Pokazuje, że sport jest fajny. W efekcie maluszek błyskawicznie wskoczy na „dorosły” rower.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Timmy Rowery

Nowy rowerek trójkołowy w ofercie marki Toyz. Timmy posiada modułową konstrukcję, którą łatwo dostosować do możliwości i potrzeb dziecka.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Charlie Rowery

Rowerek Charlie to niezastąpiony kompan małych poszukiwaczy frajdy. Jest lekki, kolorowy i bezpieczny.

Czytaj dalej
Metalowy rowerek biegowy Caretero TOYZ Twister Rowery

Rowerek Twister to idealny wstęp do nauki jazdy na "dorosłym" rowerze.

Czytaj dalej
Drewniany rowerek biegowy Caretero Enduro Rowery

Drewniany rowerek biegowy Carero Enduro to maksimum frajdy na dwóch kółkach. Sportowa sylwetka, najwyższej jakości materiały oraz pompowane koła czynią z Enduro idealny pierwszy rowerek dla przyszłego mistrza.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie