Warto kupić - Podróż, spacer - Rowery

Rower Rockrider 6.0 Junior dla dzieci od 8 do 12 lat

Rower Rockrider 6.0 Junior dla dzieci od 8 do 12 lat to ciekawa oferta dla młodych górskich rowerzystów. Jest stabilny, wygodny do prowadzenia na każdym terenie.

Model Rockrider 6.0 Junior posiada ramę z pełnym zawieszeniem S.I.X. i widelec z amortyzacją, tłumiący drgania. Regulacja ugięcia wstępnego dopasowuje rower do wagi użytkownika i do terenu. Osłona tarczy to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa

Przerzutka ma 18 przełożeń, zmiana biegów jest łatwa i wygodna, odbywa się przy pomocy obrotowych manetek.

Rozmiar tego modelu jest uniwersalny i dostosowany do dzieci o wzroście od 135 do 155 cm.Gwarancja obejmuje 5 lat na ramę i 2 lata na części i widelec.

www.decathlon.com.pl Cena: 849.99 PLN
Producent:
b'Twin

Pozostałe

Toyz Flash – metalowy rowerek biegowy Rowery

Dzieci uczą się poprzez zabawę. Rozwijają swoje umiejętności i wyobraźnię. Jak możemy je wspierać? Na przykład wykorzystując pro-rozwojowe zabawki. Metalowy rowerek biegowy Flash jest jedną z nich. Pomaga w rozwoju umiejętności ruchowych. Uczy koordynacji i utrzymania równowagi. Pokazuje, że sport jest fajny. W efekcie maluszek błyskawicznie wskoczy na „dorosły” rower.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Timmy Rowery

Nowy rowerek trójkołowy w ofercie marki Toyz. Timmy posiada modułową konstrukcję, którą łatwo dostosować do możliwości i potrzeb dziecka.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Charlie Rowery

Rowerek Charlie to niezastąpiony kompan małych poszukiwaczy frajdy. Jest lekki, kolorowy i bezpieczny.

Czytaj dalej
Metalowy rowerek biegowy Caretero TOYZ Twister Rowery

Rowerek Twister to idealny wstęp do nauki jazdy na "dorosłym" rowerze.

Czytaj dalej
Drewniany rowerek biegowy Caretero Enduro Rowery

Drewniany rowerek biegowy Carero Enduro to maksimum frajdy na dwóch kółkach. Sportowa sylwetka, najwyższej jakości materiały oraz pompowane koła czynią z Enduro idealny pierwszy rowerek dla przyszłego mistrza.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie