Warto kupić - Podróż, spacer - Rowery

Rower Mistigirl 3 dla dziewcząt od 6 do 8 lat

Rower Mistigirl 3 to dobry i bezpieczny wybór dla dziewczynki w wieku 6-8 lat. Jest wygodny i solidny, a hamulce V-brake gwarantują mocne hamowanie bez wysiłku.

Rower ma wygodne siodełko, z dodatkowymi wzmocnieniami i łatwą regulacją wysokości. Posiada osłonę na tarczę i tylne przerzutki. Zmiana przełożeń przerzutki odbywa się przy pomocy lekkiej, obrotowej manetki, która nie wymaga odrywania rąk od kierownicy.

Model Mistigirl 3 jest wyposażony w części potrzebne do jazdy po drogach publicznych (oświetlenie, dzwonek). Dostosowany jest dla dzieci od 120 do 135 cm wzrostu.

www.decathlon.com.pl Cena: 549.99 PLN
Producent:
b'Twin

Pozostałe

Toyz Flash – metalowy rowerek biegowy Rowery

Dzieci uczą się poprzez zabawę. Rozwijają swoje umiejętności i wyobraźnię. Jak możemy je wspierać? Na przykład wykorzystując pro-rozwojowe zabawki. Metalowy rowerek biegowy Flash jest jedną z nich. Pomaga w rozwoju umiejętności ruchowych. Uczy koordynacji i utrzymania równowagi. Pokazuje, że sport jest fajny. W efekcie maluszek błyskawicznie wskoczy na „dorosły” rower.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Timmy Rowery

Nowy rowerek trójkołowy w ofercie marki Toyz. Timmy posiada modułową konstrukcję, którą łatwo dostosować do możliwości i potrzeb dziecka.

Czytaj dalej
Rowerek trójkołowy Toyz Charlie Rowery

Rowerek Charlie to niezastąpiony kompan małych poszukiwaczy frajdy. Jest lekki, kolorowy i bezpieczny.

Czytaj dalej
Metalowy rowerek biegowy Caretero TOYZ Twister Rowery

Rowerek Twister to idealny wstęp do nauki jazdy na "dorosłym" rowerze.

Czytaj dalej
Drewniany rowerek biegowy Caretero Enduro Rowery

Drewniany rowerek biegowy Carero Enduro to maksimum frajdy na dwóch kółkach. Sportowa sylwetka, najwyższej jakości materiały oraz pompowane koła czynią z Enduro idealny pierwszy rowerek dla przyszłego mistrza.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie