Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Śpiworek do wózka Heitmann-Felle

Wyjątkowo ciepły i obszerny śpiworek do wózka Heitmann-Felle Pasuje do większości wózków spacerowych dostępnych na polskim rynku.

Podwójne ocieplenie polarem i wypełnieniem oraz niesamowicie odporna warstwa zewnętrzna (nylon strukturalny) czyni śpiworek Heitmann-Felle niezawodnym nawet w najsurowszych warunkach pogodowych.

Śpiworek Heitmaqnn-Felle ma przemyślany krój. Wygodne ekspresy: po długości oraz drugi w dolnej części, umożliwiający swobodny ruch nóżek, zapewniają komfort maluszkowi. Antypoślizgowa tylna część śpiworka i kaptur to dodatkowe zalety.

www.merlin.pl Cena: 192 PLN
Producent:
Heitmann-Felle
Dystrybutor:
Stokkids

Pozostałe

Toyz Gismo – dziecięcy motor akumulatorowy Pozostałe

Najlepsza zabawka dla malucha musi spełniać kilka warunków. Marzenie dziecka to masa funkcji interaktywnych. Rytmiczna muzyka, tajemnicze odgłosy, kolorowe światełka i niezwykły kształt – to przepis na zabawkę, którą najmłodsi pokochają. Z drugiej strony bezpieczeństwo i przystępna cena są ważne dla rodziców.

Czytaj dalej
BenBat Lusterko Aktywne Do Samochodu Pozostałe

Lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. Aktywne lusterko montuje się do tylnego lub przedniego zagłówka fotela.

Czytaj dalej
Chodzik Toyz Speeder Pozostałe

Chodzik Speeder to nowość w ofercie Toyz. Wspiera bezpieczną naukę chodzenia dzięki sprytnym rozwiązaniom.

Czytaj dalej
Totseat - przenośne krzesełko do karmienia Pozostałe

Totseat to praktyczne i bezpieczne przenośne krzesełko do karmienia. Znakomicie sprawdzi się w domu, u przyjaciół, w restauracji, u cioci na imieninach, na mniejszych i większych wyprawach. 

Czytaj dalej
Śpiworek z kapturem Bamar Nicol Pozostałe

Wygodny, zdobiony kolorowym haftem śpiworek, wykonany z miękkiej welurowej dzianiny. Posiada praktyczny kaptur.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie