Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Śpiworek do wózka Heitmann-Felle

Wyjątkowo ciepły i obszerny śpiworek do wózka Heitmann-Felle Pasuje do większości wózków spacerowych dostępnych na polskim rynku.

Podwójne ocieplenie polarem i wypełnieniem oraz niesamowicie odporna warstwa zewnętrzna (nylon strukturalny) czyni śpiworek Heitmann-Felle niezawodnym nawet w najsurowszych warunkach pogodowych.

Śpiworek Heitmaqnn-Felle ma przemyślany krój. Wygodne ekspresy: po długości oraz drugi w dolnej części, umożliwiający swobodny ruch nóżek, zapewniają komfort maluszkowi. Antypoślizgowa tylna część śpiworka i kaptur to dodatkowe zalety.

www.merlin.pl Cena: 192 PLN
Producent:
Heitmann-Felle
Dystrybutor:
Stokkids

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie