Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Torba Messenger dla mamy

Torba Messenger marki Rosebud London  to propozycja dla mamy, która lubi wyglądać modnie, a jednocześnie chce mieć wszystko pod ręką.

Każdy egzemplarz torby Messenger został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Torba Messenger została wykonana z wodoodpornego materiału, oraz wyposażona w rzeczy niezbędne przy każdym wyjściu z dzieckiem. W torbie znajdują się dwie termoizolacyjne kieszenie na butelkę.

Marka Rosebud London została założona przez twórców znanej angielskiej marki Pink Lining z myślą o tym aby każda mama czuła się zarówno komfortowo, jak i modnie, nie nadwerężając przy tym domowego budżetu.

www.tublu.pl Cena: 169 PLN
Producent:
Tublu

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie