Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Stroller Pad La Millou - wkład do wózka spacerowego

Stroller Pad - wkład do wózka spacerówki, ozdobi każdy wózek, zabezpieczy go przed zabrudzeniem i zapewni maluchowi komfort.

Wkład do wózka La Millou nie tylko ożywi każdy wózek niepowtarzalną grafiką i praktyczną formą. Jest również świetnym zabezpieczeniem przed zabrudzeniem poszycia wózka, oraz przyjemną ochroną ciałka dziecka przed syntetycznym obiciem.

Stroller Pad - wkład do wózka La Millou posiada kilka otworów na pasy bezpieczeństwa oraz specjalny uchwyt na rzep (zdejmowany).  Jak większość produktów La Millou jest dwustronny i łatwo się pierze.

Produkt jest szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Wkład do wózka La Millou - charakterystyka

Model: Ptasie Radio by Anna Mucha - wzór zastrzeżony.

Certyfikaty: OKO-TEX Standard 100, CE.

www.babydecor.pl Cena: 99 PLN
Producent:
La Millou
Dystrybutor:
BabyDecor

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie