Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Walizki Monster High i Spiderman

Walizki Monster High i Spiderman to połączenie innowacyjnego wzornictwa, z postaciami lubianych przez dzieci bohaterów kreskówek

Walizki Monster High i Spiderman wykonane są z ultralekkiej i wytrzymałej konstrukcji (poliwęglan ABS), z bardzo praktycznymi dodatkami istotnie zwiększającymi ich ergonomię i użyteczność. Posiadają wysuwaną rączkę blokowaną przy pomocy guzika, regulowaną w 3 wysokościach. Górna rączka ułatwia ich przenoszenie. Wewnątrz walizek Monster High i Spiderman znajduje się praktyczna komora zamykana na zamek i gumowe paski utrzymujące zawartość.

4 trwałe gumowe kółka, obracane o 360 stopni, pozwalają przesuwać walizkę w każdą stronę, dzięki czemu jest ona bardziej stabilna i zwrotna.

Wymiary obu walizek Monster High i Spiderman

  • 47 cm x32 cm x 21 cm.
www.witajszkolo.com Cena: 299 PLN
Producent:
Undercover
Dystrybutor:
witajszkolo.com

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie