Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Torba dla mamy Pink Lining Blooming Gorgeous

Pink Lining Blooming Gorgeous to piękna i funkcjonalna torba dla Mamy.

Cechą charakterystyczną toreb Pink Lining jest różowa podszewka oraz wspaniałe wyposażenie wnętrza. Torba posiada mnóstwo kieszeni, w tym termoizolacyjną kieszonką na butelkę oraz miejscem na komórkę, a nawet karabińczykiem na klucze.

W torbie Pink Lining znajduje się także mata do przewijania oraz duża przezroczysta kosmetyczka np. na mokre ubranka, śliniaki etc.

Dowiedz się więcej o funkcjonalności torby Pink Lining Blooming Gorgeous oglądają film

www.tublu.pl Cena: 389 PLN
Producent:
Pink Lining
Dystrybutor:
Tublu

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie