Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

To urządzenie posiadające szereg funkcji (lokalizacja GPS, przycisk SOS, możliwość wykonywania telefonów, funkcja bezpiecznych miejsc na mapie, możliwość nagrywania obrazu i dźwięku po użyciu przycisku SOS, itp.). Dzięki niemu rodzice mogą monitorować swoje dziecko, a maluch może wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia.

Zegarek wykorzystuje aż 4 systemy lokalizacji: GPS + BDS + AGPS + LBS. Pozwala to na określenie położenia w czasie rzeczywistym, z dużą dokładnością, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki niemu można odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało.

Dziecko może łatwo nawiązać kontakt z mamą, tatą, babcią, itd. wybierając numer ze zdefiniowanej przez opiekuna (rodzica) książki telefonicznej. Można wykonywać połączenia w obie strony - z zegarka na telefon komórkowy jak i z telefonu na zegarek. Można zapisać aż 15 numerów.

Cena GOCLEVER KIDDY GPS WATCH: 159 zł (promocja), do kupienia na goclever.com

goclever.com Cena: 159 PLN
Producent:
GOCLEVER

Pozostałe

MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Wkładka i poduszka do wózka Sensillo Pozostałe

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie