Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Koncepcja systemu ReimaGO® opracowana została we współpracy z Suunto, wiodącym producentem zegarków sportowych, komputerów nurkowych i akcesoriów sportowych używanych przez podróżników na całym świecie. Składa się on z czujnika mierzącego aktywność fizyczną dzieci, atrakcyjnej aplikacji, która zachęca dzieci do ruchu, a także odzieży marki Reima ze specjalnymi kieszonkami ReimaGO, które umożliwiają podłączenie czujnika. Bezpłatną aplikację można pobrać z Apple App Store dla smartfonów z systemem iOS i Google Play dla smartfonów z systemem Android.

Do kupienia na stronie:
https://www.reima.com/pl/ReimaGO/ReimaGO%C2%AE-Activity-sensor/p/599160-9990?fromGrid=true

Więcej informacji: www.reima.com/pl/reimago

www.reima.com/pl Cena: 169 PLN
Producent:
Reima

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Wkładka i poduszka do wózka Sensillo Pozostałe

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie