Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Jak zmotywować dziecko do aktywności?

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Kontrolowana przez rodziców bezpłatna aplikacja mobilna pozwala przydzielać dzieciom zadania oraz przyznawać nagrody. Rodzice mogą monitorować aktywność pociech i wpajać im zdrowe nawyki . Za pośrednictwem aplikacji dzieci mogą również wziąć udział w interaktywnych zabawach. Realizując 60-minutowe dzienne cele aktywności, dzieci zdobywają kolejne poziomy w grze - dzięki temu nigdy nie zabraknie im motywacji do ruchu.


Wymienne opaski z motywami Star Wars, Disney Minnie Mouse i Marvel Avengers pozwalają dziecku poczuć się jak superbohater. Są one powiązane tematycznie z przygodami w aplikacji - nowa opaska oznacza jeszcze więcej zabawy! Dzięki temu vívofit jr. 2 i aktywność nigdy nie znudzą się Twojemu dziecku.

Cena: 89,99€

https://explore.garmin.com/pl-PL/vivo-fitness/#kids Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Garmin Polska Sp. z o.o.

Pozostałe

ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Wkładka i poduszka do wózka Sensillo Pozostałe

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Czytaj dalej
Toyz Gismo – dziecięcy motor akumulatorowy Pozostałe

Najlepsza zabawka dla malucha musi spełniać kilka warunków. Marzenie dziecka to masa funkcji interaktywnych. Rytmiczna muzyka, tajemnicze odgłosy, kolorowe światełka i niezwykły kształt – to przepis na zabawkę, którą najmłodsi pokochają. Z drugiej strony bezpieczeństwo i przystępna cena są ważne dla rodziców.

Czytaj dalej
BenBat Lusterko Aktywne Do Samochodu Pozostałe

Lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. Aktywne lusterko montuje się do tylnego lub przedniego zagłówka fotela.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie