Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Jak zmotywować dziecko do aktywności?

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Kontrolowana przez rodziców bezpłatna aplikacja mobilna pozwala przydzielać dzieciom zadania oraz przyznawać nagrody. Rodzice mogą monitorować aktywność pociech i wpajać im zdrowe nawyki . Za pośrednictwem aplikacji dzieci mogą również wziąć udział w interaktywnych zabawach. Realizując 60-minutowe dzienne cele aktywności, dzieci zdobywają kolejne poziomy w grze - dzięki temu nigdy nie zabraknie im motywacji do ruchu.


Wymienne opaski z motywami Star Wars, Disney Minnie Mouse i Marvel Avengers pozwalają dziecku poczuć się jak superbohater. Są one powiązane tematycznie z przygodami w aplikacji - nowa opaska oznacza jeszcze więcej zabawy! Dzięki temu vívofit jr. 2 i aktywność nigdy nie znudzą się Twojemu dziecku.

Cena: 89,99€

https://explore.garmin.com/pl-PL/vivo-fitness/#kids Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Garmin Polska Sp. z o.o.

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Wkładka i poduszka do wózka Sensillo Pozostałe

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie