Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Wkładka i poduszka do wózka Sensillo

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Wkładka wypełniona jest delikatną i hipoalergiczną włókniną silikonową. Umieszczone w przemyślany sposób troczki umożliwiają przymocowanie wkładki do wózka i zapobiegają jej zsuwaniu się. Otwory na pasy umieszczone są na różnych wysokościach i szerokościach ułatwiają dopasowanie wkładki praktycznie do każdego modelu wózka.

Poduszka "Motylek" wypełniona jest delikatną, hipoalergiczną kulką silikonową, która zapewnia dziecku komfort podczas siedzenia lub leżenia. Wkładka posiada specjalny pasek zapobiegający przesuwaniu się poduszki. Mocowanie zapinane jest na rzep, dzięki czemu możemy je również wyjąć, jeśli chcemy korzystać z samej wkładki.

Zarówno poduszka, jak i wkładka są dwustronne - z jednej strony milutki materiał Minky, z drugiej bawełna w różnych wzorach.

Komplet dostępny jest w dwóch wersjach Basic i Deluxe. W wariancie Deluxe znajdują się dodatkowe osłonki na pasy i pałąk wózka.

Cena:

75 zł (Basic)
105 zł (Deluxe)

www.sensillo.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Sensillo

Pozostałe

Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie