Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot

Łóżeczko turystyczne to idealne rozwiązanie, jeśli wybieramy się z maluchem w podróż. Łóżeczko Koo-di Pop Up Bubble Cot jest wyjątkowo proste w użytkowaniu, mało waży i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Łóżeczko turystyczne po złożeniu
chowa się do wygodnej torby

Poręczne łóżeczko turystyczne

W porównaniu ze standardowymi modelami łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot wygrywa prostotą użytkowania,małymi wymiarami po złożeniu i przede wszystkim niską wagą. Bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu.

Łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot rozkłada się samoczynnie: wystarczy wyjąć je z opakowania i usztywnić kilkoma wzmocnieniami oraz materacykiem.

Łóżeczko turystyczne nie tylko dla najmłodszych

Zgodnie z informacją od producenta łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot przeznaczone jest dla dzieci od 6. do ok. 18. miesiąca życia, jednak z doświadczeń dystrybutora wynika, że może posłużyć dzieciom do 2,5 roku życia – starsze dzieci również uwielbiają się w nim bawić.

www.tublu.pl Cena: 299 PLN
Producent:
Tublu

Pozostałe

Toyz Gismo – dziecięcy motor akumulatorowy Pozostałe

Najlepsza zabawka dla malucha musi spełniać kilka warunków. Marzenie dziecka to masa funkcji interaktywnych. Rytmiczna muzyka, tajemnicze odgłosy, kolorowe światełka i niezwykły kształt – to przepis na zabawkę, którą najmłodsi pokochają. Z drugiej strony bezpieczeństwo i przystępna cena są ważne dla rodziców.

Czytaj dalej
BenBat Lusterko Aktywne Do Samochodu Pozostałe

Lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. Aktywne lusterko montuje się do tylnego lub przedniego zagłówka fotela.

Czytaj dalej
Chodzik Toyz Speeder Pozostałe

Chodzik Speeder to nowość w ofercie Toyz. Wspiera bezpieczną naukę chodzenia dzięki sprytnym rozwiązaniom.

Czytaj dalej
Totseat - przenośne krzesełko do karmienia Pozostałe

Totseat to praktyczne i bezpieczne przenośne krzesełko do karmienia. Znakomicie sprawdzi się w domu, u przyjaciół, w restauracji, u cioci na imieninach, na mniejszych i większych wyprawach. 

Czytaj dalej
Śpiworek z kapturem Bamar Nicol Pozostałe

Wygodny, zdobiony kolorowym haftem śpiworek, wykonany z miękkiej welurowej dzianiny. Posiada praktyczny kaptur.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie