Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot

Łóżeczko turystyczne to idealne rozwiązanie, jeśli wybieramy się z maluchem w podróż. Łóżeczko Koo-di Pop Up Bubble Cot jest wyjątkowo proste w użytkowaniu, mało waży i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Łóżeczko turystyczne po złożeniu
chowa się do wygodnej torby

Poręczne łóżeczko turystyczne

W porównaniu ze standardowymi modelami łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot wygrywa prostotą użytkowania,małymi wymiarami po złożeniu i przede wszystkim niską wagą. Bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu.

Łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot rozkłada się samoczynnie: wystarczy wyjąć je z opakowania i usztywnić kilkoma wzmocnieniami oraz materacykiem.

Łóżeczko turystyczne nie tylko dla najmłodszych

Zgodnie z informacją od producenta łóżeczko turystyczne Koo-di Pop Up Bubble Cot przeznaczone jest dla dzieci od 6. do ok. 18. miesiąca życia, jednak z doświadczeń dystrybutora wynika, że może posłużyć dzieciom do 2,5 roku życia – starsze dzieci również uwielbiają się w nim bawić.

www.tublu.pl Cena: 299 PLN
Producent:
Tublu

Pozostałe

ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Wkładka i poduszka do wózka Sensillo Pozostałe

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Czytaj dalej
Toyz Gismo – dziecięcy motor akumulatorowy Pozostałe

Najlepsza zabawka dla malucha musi spełniać kilka warunków. Marzenie dziecka to masa funkcji interaktywnych. Rytmiczna muzyka, tajemnicze odgłosy, kolorowe światełka i niezwykły kształt – to przepis na zabawkę, którą najmłodsi pokochają. Z drugiej strony bezpieczeństwo i przystępna cena są ważne dla rodziców.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie