Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Podróż, spacer - Pozostałe

Praktyczne łóżeczko turystyczne Medio Safari

Łóżeczko turystyczne Medio Safari to dobry wybór na wyjazd z dzieckiem. Jest kolorowe i ładne, a także wyposażone w wiele pomysłowych udogodnień.

Łóżeczko turystyczne Medio Safari wykonane jest z trwałych i łatwych do utrzymania w czystości tkanin. Na całej bocznej powierzchni są wesołe, kolorowe nadruki ze zwierzątkami.

Medio Safari jest lekkie, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Mogą go używać dzieci ważące do 15 kg.

Łóżeczko turystyczne Caretero wyposażono w:

  • zabezpieczenie przez złożeniem w postaci podwójnej blokady Double-Lock

  • drzwiczki na zamek, które ułatwiają dziecku samodzielne wejście do łóżeczka turystycznego

  • podwieszaną podłogę, na której można kłaść noworodka (do 9 kg)

  • wygodny materacyk

  • kieszeń zamykaną na rzep

  • przewijak

W zestawie jest też torba do przenoszenia złożonego łóżeczka. Łóżeczko turystyczne Medio Safari łatwo przesuwać dzięki kółeczkom z hamulcem. Konstrukcja i wykonanie zgodne są z normą europejską EN 716.

www.caretero.pl Cena: 239 PLN
Producent:
Caretero

Pozostałe

ReimaGO® - technologia dla zdrowia dzieci Pozostałe

Ruch to zdrowie i zabawa! ReimaGO zapewnia dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. To technologia motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci!

Czytaj dalej
Elegancja i technologia mogą iść w parze! Pozostałe

Stylowy, hybrydowy smartwatch Garmin vívo move HR nie pozwoli Ci za długo siedzieć w miejscu. Będzie liczył Twoje kroki, wyznaczał cele i motywował do regularnego ruchu. Korzystając z wbudowanych aplikacji możesz realizować swoje treningi fitness i monitorować stan kondycji.

Czytaj dalej
Jak zmotywować dziecko do aktywności? Pozostałe

Łącząc przyjemne z pożytecznym. vívofit jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, dzięki któremu mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych poprzez aplikację. vívofit jr. 2 jest wytrzymały i wodoodporny, a jego bateria działa przez ponad rok.

Czytaj dalej
Wkładka i poduszka do wózka Sensillo Pozostałe

Komplet składa się z wkładki oraz poduszki typu "Motylek". Ma na celu podniesienie komfortu podróży wózkiem. Służy również ochronie tapicerki i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Czytaj dalej
Toyz Gismo – dziecięcy motor akumulatorowy Pozostałe

Najlepsza zabawka dla malucha musi spełniać kilka warunków. Marzenie dziecka to masa funkcji interaktywnych. Rytmiczna muzyka, tajemnicze odgłosy, kolorowe światełka i niezwykły kształt – to przepis na zabawkę, którą najmłodsi pokochają. Z drugiej strony bezpieczeństwo i przystępna cena są ważne dla rodziców.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie