Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik Recaro Milano

RECARO Milano, fotelik dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg (3 do 12 lat) posiada wszystkie funkcje, które powinien mieć nowoczesny fotelik.

Zaprojektowany bez kompromisu w sprawie bezpieczeństwa i komfortu, RECARO Milano zapewnia wygodną i bezpieczną podróż, dzięki trzystopniowej regulacji wysokości zagłówka oraz dodatkowym otworom wentylacyjnym jak również zaawansowanemu systemowi ochrony bocznej Advanced Side
Protection (ASP).

Zintegrowany uchwyt sprawia, że RECARO Milano jest bardzo łatwy do przenoszenia. Fotelik dostępny jest w ośmiu atrakcyjnych kolorach z kolekcji 2013.

www.recaro-polska.pl Cena: 569 PLN
Producent:
Recaro

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie