Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik samochodowy Caretero DiabloXL Plus

Caretero DiabloXL Plus to uniwersalny fotelik samochodowy z kategorii wagowej 9-36 kg, spełniający wysokie wymogi funkcjonalne i estetyczne.

Fotelik samochodowy Caretero DiabloXL Plus można z łatwością dostosować do wzrostu dziecka, dzięki funkcji regulacji wysokości obszernego zagłówka oraz pasów naramiennych. Fotelik posiada 3-stopniową regulację nachylenia oparcia oraz regulację pozycji zagłówka zintegrowaną z regulacją wysokości pasów barkowych.

Nachylenie fotelika można ustawić w pozycji półleżącej, co pomaga dziecku w zasypianiu i przyjemnym pokonywaniu dłuższych tras.

Fotelik Caretero DiabloXL Plus wyposażony jest w system 5-punktowych pasów z solidną klamrą szwedzkiej marki Holmbergs® oraz z miękkimi nakładkami naramiennymi zwiększającymi komfort dziecka i eliminującymi ryzyko otarć. Dopasowanie fotelika do potrzeb mniejszych dzieci ułatwia zdejmowana wkładka redukcyjna na siedzisko i zagłówek.

Fotelik Caretero DiabloXL Plus dostępny jest w różnych kolorach

Fotelik samochodowy Caretero DiabloXL Plus spełnia wszelkie wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa ECE E44/04.

www.caretero.pl Cena: 329 PLN
Producent:
Caretero

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie