Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik samochodowy Chicco Key 2-3 Ultrafix Pegaso

Fotelik Samochodowy Key 2-3 UltraFix Pegaso to maksymalne bezpieczeństwo maluszka a znaczy maksymalna wygoda dla Ciebie!

Fotelik samochodowy Key 2-3 UltraFix Pegaso, zgodnie z normą ECE R44/04, jest przeznaczony do przewożenia dzieci o wadze: 15 do 36 kg (grupa 2 i 3).

Dodatkowe łączniki pasowe UltraFix fotelika (instalowane na systemie Isofix), sprawiają, że fotelik jest stabilny, gdy siedzi w nim maluszek, a także gdy jeździ pusty.

Dziecko musi być zawsze przypięte przy pomocy 3-punktowych pasów bezpieczeństwa!

Oparcie UltraFix można ułożyć w pozycji półleżącej: wystarczy nacisnąć przycisk i wyciągnąć system blokujący znajdujący się z tyłu fotelika.

Obicie fotelika samochodowego Key 2-3 UltraFix Pegaso zrobione jest ze specjalnego materiału, który umożliwia cyrkulację powietrza. Ponadto materiał można zdejmować i prać.

W zestawie jest też praktyczny uchwyt na kubek!

www.naszedzieci.pl Cena: 499.99 PLN
Producent:
Chicco

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie