Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Nosidełko Lascal M1

Lascal M1 to najnowszej generacji nosidełko pozwala rodzicom mieć malucha blisko siebie zarówno w domu, jak i na spacerze.

Przytulone dziecko czuje się bezpiecznie, a rodzic ma odciążony kręgosłup i dużą swobodę w poruszaniu się. Materiał Bamboo o właściwościach antybakteryjnych jest przyjazny nawet dla noworodków. Regulowana część idealnie dopasowuje się do rosnącego dziecka.

Nosidełko Lascal M1 zostało przetestowane i zatwierdzone w zgodzie z najnowszymi regulacjami prawnymi odnośnie składu chemicznego produktów sprzedawanych na terenie USA oraz Unii Europejskiej.

Więcej informacji o nosidełku Lascal M1 na stronie producenta.

www.lascal.pl Cena: 289 PLN
Producent:
Lascal

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie