Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik Maxi-Cosi Pebble

Fotelik Maxi-Cosi Pebble montowany tyłem do kierunku jazdy. Jako jeden z nielicznych fotelików dla niemowląt ma certyfikat TUV dopuszczający do montażu w samolotach!

W samochodzie montaż fotelika Maxi-Cosi Pebble możliwy jest na dwa sposoby: z użyciem bazy FamilyFix lub za pomocą 3-punktowego samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Wygodny w obsłudze system regulacji szelek ułatwia sprawne i prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku. Wyposażony w daszek naciągany na pałąk, pojemnik na drobiazgi, otulinki na szelki, wkładkę dla niemowląt.

Fotelik Maxi-Cosi Pebble jest wielofunkcyjny - można go używać jako kołyski, leżaczka oraz wpinać do stelaży wózków, np. Maxi-Cosi, Quinny.

Akcesoria dla fotelika Maxi-Cosi Pebble

  • śpiworek - gdy jest zino i wieje wiatr,
  • pelerynka - gdy pada deszcz, wieje wiatr lub jest śnieżna zawierucha
  • moskitiera - gdy wokół krażą komary lub muchy; dla ochrony przez ukąszeniami owadów
  • letni pokrowiec frotte - gdy doskwiera słońce, jest goraco oraz gdy maluszek czesto je lub pije w foteliku powoduja, że fotelik można używać przez cały rok, bez wzgledu na aure, a maleństwu zawsze bedzie w nim komfortowo!

Rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo malucha - potwierdzają to najwyższe standardy. Z fotelika Maxi Cosi Pebble mogą korzystać dzieci o wadze 0 - 13 kg.

Podana cena fotelika Maxi Cosi Pebble jest ceną orientacyjną.

www.maxicosi.pl Cena: 670 PLN
Producent:
Maxi-Cosi
Dystrybutor:
Dorel Polska

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie