Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik BebeConfort Axiss

Fotelik BebeConfort Axiss jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-18 kg.

Model tego fotelika można montować przodem do kierunku jazdy. Na jego tylnym siedzeniu znajduje się wskaźnik prawidłowego umiejscowienia w samochodzie.

Fotelik BebeConfort Axiss jest wyposażony w 5-punktowe szelki, system ochrony bocznej Safe Side. Rodzice chwalą go za wygodę w obsłudze oraz łatwą regulację wysokości zagłówka i uprzęży. Komfort usadzania dziecka zapewnia siedzisko, które można obrócić o 90º.

Dzięki watowanej i zdejmowanej tapicerce, fotelik BebeConfort Axiss jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dodatkowym wyposażeniem jest pokrowiec frotte.

www.bebeconfort.pl Cena: 990 PLN
Producent:
Bebe Confort
Dystrybutor:
Dorel Polska

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie