Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik King Plus High Line Cowmooflage

Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 18 kg. Otrzymał 4 gwiazdki ADAC w 2008 r.

Fotelik King Plus High Line Cowmooflage oferuje unikalny system napinania pasów (Odchylić-Zapiąć pas-Gotowe) i siedzisko, które można ustawić na wiele sposobów, od pionowej do pozycji do spania bez niepokojenia dziecka. Fotelik zapewnia optymalną ochronę w razie uderzenia bocznego dzięki głębokim, miękko wyściełanym ścianom bocznym.

Jednoczesna regulacja pasów i zagłówka umożliwia właściwe ich ustawienie na prawidłowej wysokości, odpowiednio do wzrostu dziecka.

Fotelik King Plus High Line Cowmooflage jest pokryty obiciem z miękkiego, jedwabistego materiału, które można łatwo zdjąć i wyczyścić.

www.e-foteliki.pl Cena: 819 PLN
Producent:
Romer

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie