Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe zapewnia idealne dostosowanie pasów do dziecka, dzięki specjalnym sygnalizatorom dźwiękowym i świetlnym. Informują one o odpowiednim napięciu pasów wpływając na bezpieczeństwo fotelika.

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe montowany jest przodem do kierunku jazdy. A sam montaż jest niezwykle łatwy i prosty, oparty o intuicyjny mechanizm.

System pasów, którymi przypinane jest dziecko, został zaprojektowany w taki sposób by rozpraszać siłę uderzeniową podczas zderzenia samochodu czy wypadku. Takie rozproszenie siły powoduje zmniejszenie liczby urazów i ich natężenia. 

e-foteliki.pl Cena: 699 PLN
Producent:
Romer

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik samochodowy Caretero Defender ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik samochodowy Caretero Defender ISOFIX to fotelik wyznaczający nowe standardy bezpieczeństwa. Jest bezpieczny i trwały!

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie