Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik Pioneer Alu

Fotelik Pioneer Alu przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 13 kg (grupa 0 plus). Do przenoszenia fotelika służy lekka, aluminiowa rączka.

Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa mają regulację długości. Fotelik Pioneer Alu można używać jako mini kołyski. Sprawdza się również w czasie zabawy z maluchem, ponieważ można go unieruchomić w pozycji siedzenia.

Składana budka chroni przed wiatrem i słońcem. W komplecie z fotelikiem Pioneer Alu znajduje się osłonka na nóżki dziecka.

www.coneco.pl Cena: 195 PLN
Producent:
Coneco

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie