Warto kupić - Podróż, spacer - Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik Caretero Scope dla najmłodszych

Fotelik Caretero Scope jest doskonały dla dzieci - tych najmłodszych (również noworodków), ale i starszych (waga do 25 kg). Wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę.

Fotelik Caretero Scope jest bezpieczny i wygodny, co osiągnięto dzięki specjalnemu kubełkowatemu kształtowi fotelika. Wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i szerokie, regulowane oparcie.

Fotelik samochodowy Caretero Scope można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jest zgodny z europejską normą ECE R44/04.

Fotelik Caretero Scope wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę redukcyjną dla niemowlęcia, gwarantującą maluszkowi bezpieczeństwo i dopasowanie do siedziska. Gdy dziecko urośnie, można ją po prostu wyjąć.

www.caretero.pl Cena: 259 PLN
Producent:
Caretero

Pozostałe

UNIMO – dopasuje się do potrzeb dziecka Foteliki, nosidełka, chusty

Łączy w sobie 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka dziecięcego

Czytaj dalej
KIDDY Evoluna i-Size Plus z bazą ISOFIX Foteliki, nosidełka, chusty

Zwycięzca testów ADAC Nosidełko Evoluna i-Size z funkcją leżenia również w samochodzie – gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

Czytaj dalej
Fotelik Samochodowy Caretero DiabloFIX 9-36 Kg Foteliki, nosidełka, chusty

DiabloFix to fotelik łączący zalety popularnego modelu DiabloXL z bezpiecznym i wygodnym systemem mocowania ISOFIX + TopTether (możliwy również montaż za pomocą pasów 3-punktowych).

Czytaj dalej
Fotelik 15-36kg Romer Kidfix XP SICT Smart Zebra Foteliki, nosidełka, chusty

Najbezpieczniejszy fotelik 15-36kg na świecie, można go zamontować za pomocą samych pasów samochodowych oraz za pomocą pasów i systemu isofix (w obu przypadkach fotelik zapewnia maksymalną ochronę).

Czytaj dalej
Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe Foteliki, nosidełka, chusty

Fotelik 9-18kg Romer King II LS Big Giraffe to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który ceni sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie