Warto kupić - Podróż, spacer - Deskorolki i hulajnogi

Hulajnoga trójkołowa Fliker 5

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - hulajnoga trójkołowa z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Hulajnoga trójkołowa Fliker nabiera prędkości w skręcie tak jak narty carwingowe. Bardzo szybko się rozpędza. Opanowanie techniki jazdy nie wymaga mozolnych treningów, już po minucie pokochasz to urządzenie.

Oczywiście trening czyni mistrza, ale żeby świetnie się bawić wystarczy tylko minuta ćwiczeń. To świetna zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych - to nowy rodzinny sport.

Dzięki kauczukowym kołom, silnym hamulcom i szerokim oparciom na stopy Flikery są nieprawdopodobnie zwrotne i bezpieczne!

Hulajnoga trójkołowa Fliker bardzo szybko rozpędza się nawet do 30 km/h.

Nie przegap MISTRZOSTWA POLSKI W JEŹDZIE WYCZYNOWEJ NA HULAJNODZE

Specyfikacja hulajnogi trójkołowej Fliker 5

  • Maksymalna prędkość - 30 km/h
  • Maksymalna waga użytkownika - 120 kg
  • Wiek - od 5 do 99 lat

Wymiary - gotowy do jazdy:

  • Średnica kół - 18 cm
  • Wysokość - 112 cm
  • Długość - 106 cm
  • Szerokość - 70 cm (rozstaw)
  • Waga - 10 kg
www.fliker.com.pl Cena: 349 PLN
Producent:
Fliker
Dystrybutor:
Gomera

Pozostałe

City Rider Storm oraz Scamp - hulajnogi XXI w. od Goclever Deskorolki i hulajnogi

W ostatnich kilku latach klasyczne hulajnogi szybko ewoluowały - z dziecięcych zabawek zmieniły się w pełnoprawny sprzęt do sprawnego poruszania się po mieście, który może być realną alternatywą nie tylko dla samochodów czy komunikacji miejskiej, ale również dla roweru czy motocykla. W ofercie firmy Goclever pojawiły się właśnie dwie nowe hulajnogi, które doskonale wpisują się w tę tendencję - wyposażony w duże, amortyzowane koła oraz hamulce tarczowe model City Rider 9" Storm oraz przeznaczony dla dzieci i młodzieży lekki City Rider Scamp 8.

Czytaj dalej
City Rider Scamp - hulajnogi XXI wieku dla dzieci od Goclever Deskorolki i hulajnogi

W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe, lekkie i wytrzymałe hulajnogi wyposażone w duże koła, antypoślizgowy podest i system zapobiegający przypadkowemu złożeniu. Kolorowe modele City Rider Scamp przypadną do gustu dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej
Trzykołowa hulajnoga Fliker 3 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - trzykołowa hulajnoga z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Hulajnoga trójkołowa Fliker 1 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - hulajnoga trójkołowa z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie