Warto kupić - Podróż, spacer - Deskorolki i hulajnogi

City Rider Storm oraz Scamp - hulajnogi XXI w. od Goclever

W ostatnich kilku latach klasyczne hulajnogi szybko ewoluowały - z dziecięcych zabawek zmieniły się w pełnoprawny sprzęt do sprawnego poruszania się po mieście, który może być realną alternatywą nie tylko dla samochodów czy komunikacji miejskiej, ale również dla roweru czy motocykla. W ofercie firmy Goclever pojawiły się właśnie dwie nowe hulajnogi, które doskonale wpisują się w tę tendencję - wyposażony w duże, amortyzowane koła oraz hamulce tarczowe model City Rider 9" Storm oraz przeznaczony dla dzieci i młodzieży lekki City Rider Scamp 8.

Nowoczesne hulajnogi mają kilka istotnych cech, które sprawiają, że wiele osób podróżujących po mieście do pracy lub szkoły wybiera właśnie ten sprzęt - są lekkie i niewielkie, a na dodatek składają się, co oznacza, że bez problemu można je zabrać do sklepu czy biura, bez konieczności szukania miejsca do ich przypięcia czy noszenia ze sobą łańcucha/u-locka. Jednocześnie, dzięki dużym kołom, skutecznym hamulcom i amortyzatorom zapewniają wysoki komfort jazdy (nawet, jeśli musimy podróżować po nieco nierównej nawierzchni - kostce, chodniku itp.).

   

Świetnym przykładem jest tu najnowszy produkt z tej kategorii w ofercie Goclever, czyli model City Rider 9" Storm. To duża, wygodna i solidna hulajnoga miejska, na której wygodnie jeździć może zarówno młodzież, jak i dorośli. Wyposażono ją w duże koła (9") z łożyskami świetnej jakości, efektywny hamulec tarczowy oraz zapewniające wysoki komfort amortyzatory (przednie i tylne). Pojazd waży zaledwie 6 kg i błyskawicznie można go złożyć do niewielkich rozmiarów, co bardzo przyda się podczas miejskich wycieczek.

Co istotne, bez problemu uniesie użytkownika ważącego do 100 kg i mierzącego nawet 195 cm (rekomendowany wzrost minimalny do komfortowej i bezpiecznej jazdy to 145 cm). Przydatnymi dodatkami są m.in. nóżka do parkowania, antypoślizgowy podest oraz podwójne zabezpieczenia, zapobiegające przypadkowemu złożeniu się urządzenia podczas jazdy. Hulajnoga dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

W ofercie Goclever znajdziemy również nową hulajnogę dla młodszych użytkowników – dostępny w kolorze zielonym, niebieskim oraz czerwonym model City Rider Scamp 8. Ona również składa się do niewielkich rozmiarów - wyposażona w system szybkiego składania i waży jeszcze mniej, bo tylko 3,7 kg. Koła tego modelu mają 8" średnicy, a nowoczesne wzornictwo i jaskrawe kolory czynią hulajnogę świetną propozycją dla dzieci i młodzieży. Blokada zapobiegająca przypadkowemu złożeniu oraz antypoślizgowy podest podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Maksymalna waga użytkownika to w przypadku modelu City Rider Scamp 80 kg. Co ważne, wysokość kierownicy jest regulowana i pozwala na idealne dopasowanie jej do wzrostu "kierowcy" (można ją zablokować na wysokości 87, 92 lub 97 cm).

Oba modele aktualnie objęte są wakacyjną promocją:

  • model City Rider 9" Storm - 249 zł, 
  • model City Rider Scamp 8 - 129zł.

Więcej informacji na: www.goclever.com

www.goclever.com Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
GOCLEVER

Pozostałe

City Rider Scamp - hulajnogi XXI wieku dla dzieci od Goclever Deskorolki i hulajnogi

W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe, lekkie i wytrzymałe hulajnogi wyposażone w duże koła, antypoślizgowy podest i system zapobiegający przypadkowemu złożeniu. Kolorowe modele City Rider Scamp przypadną do gustu dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej
Hulajnoga trójkołowa Fliker 5 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - hulajnoga trójkołowa z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Trzykołowa hulajnoga Fliker 3 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - trzykołowa hulajnoga z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Hulajnoga trójkołowa Fliker 1 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - hulajnoga trójkołowa z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie