Warto kupić - Podróż, spacer - Deskorolki i hulajnogi

City Rider Scamp - hulajnogi XXI wieku dla dzieci od Goclever

W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe, lekkie i wytrzymałe hulajnogi wyposażone w duże koła, antypoślizgowy podest i system zapobiegający przypadkowemu złożeniu. Kolorowe modele City Rider Scamp przypadną do gustu dzieci i młodzieży.

Nowoczesne hulajnogi mają kilka istotnych cech, które sprawiają, że przemieszczający się po mieście wybierają właśnie ten sprzęt - są lekkie, a na dodatek łatwo się składają, co oznacza, że bez problemu można je zabrać na wycieczkę lub do szkoły, bez konieczności szukania miejsca do ich przypięcia czy noszenia ze sobą łańcucha/u-locka. Jednocześnie, dzięki dużym kołom i skutecznym hamulcom zapewniają wysoki komfort jazdy (nawet po nieco nierównej nawierzchni - kostce, chodniku itp.).

Bezszelestną jazdę na hulajnodze City Rider Scamp zapewniają duże 8 calowe kółka wykonane z wysokiej jakości poliuretanu. Dodatkowo blokada zapobiegająca przypadkowemu złożeniu oraz antypoślizgowy podest podnoszą bezpieczeństwo jazdy. Hulajnoga posiada tradycyjny system hamowania w postaci dźwigni dociskowej tylnego koła, który daje pewność w każdych warunkach.

Hulajnoga City Rider Scamp została wykonana z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka, ale też wytrzymała. Składa się ona do niewielkich rozmiarów - wyposażona jest w system szybkiego składania i waży zaledwie 3,7 kg. Z łatwością można ją zabrać do komunikacji miejskiej lub przewieźć w bagażniku auta.Dla wygody użytkownika hulajnoga posiada też stopkę, dzięki której cały pojazd można postawić bez konieczności opierania. Kierownicę wyposażono w profilowane rączki powleczone tworzywem antypoślizgowym typu Rubber gwarantujące pewny i wygodny uchwyt (nawet przy spoconych dłoniach).

Nowoczesne wzornictwo i jaskrawe kolory czynią hulajnogę City Rider Scamp atrakcyjną propozycją dla dzieci i młodzieży. Pojazd można dostosować do wzrostu młodego użytkownika. Dzięki 3-stopniowej regulacji wysokości kierownicy (87 cm, 92 cm, 97 cm). Konstrukcja podestu wytrzyma obciążenie aż do 80 kg.

Model City Rider Scamp aktualnie objęty jest wakacyjną promocją i kosztuje jedynie 129 zł. Dodatkowo w cenie hulajnogi producent oferuje w zestawie komplet ochraniaczy (na łokcie, kolana i nadgarstki). Więcej informacji na stronie producenta.

www.goclever.com Cena: 129 PLN
Producent:
GOCLEVER

Pozostałe

City Rider Storm oraz Scamp - hulajnogi XXI w. od Goclever Deskorolki i hulajnogi

W ostatnich kilku latach klasyczne hulajnogi szybko ewoluowały - z dziecięcych zabawek zmieniły się w pełnoprawny sprzęt do sprawnego poruszania się po mieście, który może być realną alternatywą nie tylko dla samochodów czy komunikacji miejskiej, ale również dla roweru czy motocykla. W ofercie firmy Goclever pojawiły się właśnie dwie nowe hulajnogi, które doskonale wpisują się w tę tendencję - wyposażony w duże, amortyzowane koła oraz hamulce tarczowe model City Rider 9" Storm oraz przeznaczony dla dzieci i młodzieży lekki City Rider Scamp 8.

Czytaj dalej
Hulajnoga trójkołowa Fliker 5 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - hulajnoga trójkołowa z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Trzykołowa hulajnoga Fliker 3 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - trzykołowa hulajnoga z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Hulajnoga trójkołowa Fliker 1 Deskorolki i hulajnogi

Fliker to całkiem nowy sposób jazdy - hulajnoga trójkołowa z napędem grawitacyjnym. Bez konieczności kontaktu z podłożem - po prostu bujasz się i jedziesz.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie