Warto kupić - Podróż, spacer

Walizka dla małego zdobywcy przygód!

Ta walizka znajdzie uznanie w oczach każdego małego fana motoryzacji.

Unikalny kształt czerwonego wyścigowego samochodu oraz pojemna sztywna komora, wyposażona w kieszeń z siateczki i zapinana na dwustronny suwak pozwoli na wygodne i bezpieczne przewożenie wszelkich rzeczy niezbędnych podczas wyjazdów.

Walizka posiada układ jezdny z sześcioma kauczukowymi kółkami, który zapewnia stabilne jej przemieszczanie, nawet po nierównym terenie i schodach. Poręczne uchwyty, zarówno przy teleskopowej aluminiowej rączce jak i ten przymocowany do walizki, pozwalają na wygodne korzystanie z walizki.

Wymiary: 33 cm x 46 cm x 13 cm

www.corvet.pl Cena: 122 PLN
Producent:
Corvet

Pozostałe

Walizka dla małej podróżniczki Podróż, spacer

Bajeczne kolory i wyjątkowa dekoracja 3D wprawią w zachwyt każdą małą podróżniczkę.

Czytaj dalej
Zegarek dla dziecka zamiast smartfona? GOCLEVER KIDDY GPS WATCH to coś więcej Pozostałe

GOCLEVER KIDDY GPS WATCH umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem przy jednoczesnym daniu swobody w czasie zabawy z rówieśnikami.

Czytaj dalej
MUSTICO® Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki Pozostałe

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.

Czytaj dalej
City Rider Storm oraz Scamp - hulajnogi XXI w. od Goclever Deskorolki i hulajnogi

W ostatnich kilku latach klasyczne hulajnogi szybko ewoluowały - z dziecięcych zabawek zmieniły się w pełnoprawny sprzęt do sprawnego poruszania się po mieście, który może być realną alternatywą nie tylko dla samochodów czy komunikacji miejskiej, ale również dla roweru czy motocykla. W ofercie firmy Goclever pojawiły się właśnie dwie nowe hulajnogi, które doskonale wpisują się w tę tendencję - wyposażony w duże, amortyzowane koła oraz hamulce tarczowe model City Rider 9" Storm oraz przeznaczony dla dzieci i młodzieży lekki City Rider Scamp 8.

Czytaj dalej
City Rider Scamp - hulajnogi XXI wieku dla dzieci od Goclever Deskorolki i hulajnogi

W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe, lekkie i wytrzymałe hulajnogi wyposażone w duże koła, antypoślizgowy podest i system zapobiegający przypadkowemu złożeniu. Kolorowe modele City Rider Scamp przypadną do gustu dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie