Warto kupić - Pielęgnacja, profilaktyka, zdrowie - Pozostałe

Czysta podłoga, suche dłonie - mop płaski Ultramax marki Vileda teraz w wersji XL

Ultramax to dobrze znany użytkownikom mop płaski z bezdotykowym systemem wyciskania - mycie podłóg jest łatwe i skuteczne, a wyciskanie mopa odbywa się bez konieczności moczenia rąk. Teraz popularny mop dostępny jest także w wersji XL, z nakładką czyszczącą, która jest o 20 proc. większa niż standardowa - jej szerokość wynosi aż 42 cm. Co to oznacza? Jeszcze szybsze i łatwiejsze porządki!

System Ultramax XL doskonale sprawdzi się podczas codziennych porządków. Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni.

Nowa, większa nakładka czyszcząca ma aż 42 cm, co sprawia, że jeszcze szybciej wyczyścimy podłogi na błysk. Ponadto sprawniej umyjemy także większą powierzchnię za jednym razem.

Kształt wyciskacza sprawia, że aplikacja mopa jest bardzo prosta. Ulepszone sito zapewnia kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. I co ważne, Ultramax XL nie potrzebuje dedykowanego wiadra - można go odsączyć w standardowym wyciskaczu Ultramax.

Ruchoma główka mopa bez problemu dociera w trudno dostępne miejsca, a wkład z mikrofibry 2 w 1 idealnie radzi sobie z myciem wszystkich powierzchni, a w szczególności parkietu.

Dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia, Vileda połączyła dwa rodzaje włókien. Te w kolorze białym wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast włókna czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów.

Po skończonym sprzątaniu nakładkę mopa można wyprać w pralce w temperaturze do 60°C, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.

Mop płaski Ultramax XL (bez wiadra) - ok. 79,99 zł
Zestaw Ultramax XL BOX: mop płaski +wiadro - ok. 109,99 zł

www.sklep.vileda.pl Cena: 79.99 PLN
Producent:
FHP Vileda Sp. zo.o.

Pozostałe

Nowość! Mop płaski obrotowy Ultramat TURBO marki Vileda teraz w wersji XL Pozostałe

Płaski mop obrotowy Ultramat TURBO został zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników, dla których priorytetem jest dokładne sprzątanie. Teraz porządki będą jeszcze szybsze. A wszystko dzięki szerszej o 20 proc. nakładce czyszczącej, która mierzy aż 42 cm.

Czytaj dalej
DENTISAL - zdrowe zęby Pozostałe

DENTISAL - to suplement diety, innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej.

Czytaj dalej
Mata FLOW KIDS Marshmallow Pozostałe

Mata do jogi i zabawy, zaprojektowana z myślą o małych joginach. Krótsza od regularnej maty, idealna do każdego rodzaju jogi, doskonała do codziennej zabawy.

Czytaj dalej
Ściereczki Presto - Summer Twist Pozostałe

Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu Ananas&Mango usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych).

Czytaj dalej
Pralka WCE 670 TDos Wifi Pozostałe

Pralka wyposażona w TwinDos - rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów gwarantujący doskonałe efekty prania. Za pomocą jednego przycisku na wyświetlaczu dobierana jest odpowiednia ilość detergentu w zależności od programu prania i stopnia zabrudzenia tkanin.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie