Warto kupić - Pielęgnacja, profilaktyka, zdrowie - Pozostałe

Nowość! Mop płaski obrotowy Ultramat TURBO marki Vileda teraz w wersji XL

Płaski mop obrotowy Ultramat TURBO został zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników, dla których priorytetem jest dokładne sprzątanie. Teraz porządki będą jeszcze szybsze. A wszystko dzięki szerszej o 20 proc. nakładce czyszczącej, która mierzy aż 42 cm.

Większa nakładka = szybsze sprzątanie

Nowa, większa nakładka czyszcząca o szerokości 42 cm sprawia, że czyszczenie podłóg na błysk zajmuje jeszcze mniej czasu niż w przypadku używania standardowej nakładki.

Ponadto mycie dużych powierzchni jest bardziej komfortowe. Ultramat TURBO XL ma dwa rodzaje włókien czyszczących. Białe wyczyszczą najdelikatniejsze powierzchnie bez zarysowań. A czerwone nie pozostawią szans uporczywym zabrudzeniom i to bez konieczności stosowania detergentów.


Precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc

Ruchoma główka mopa Ultramat TURBO XL umożliwia wyjątkowo sprawne manewrowanie. Dzięki temu mop z łatwością dociera pod meble i w inne trudno dostępne miejsca. Kurz i zabrudzenia w kątach i narożnikach też nie stanowią problemu - bez wysiłku je usuniemy.


Komfortowe odwirowywanie bez moczenia rąk

Dzięki klipsowi na nakładce mopa z łatwością można umieścić wkład mopa w wiadrze bez konieczności brudzenia rąk.

Wyprofilowane sito wiadra Ultramat TURBO XL umożliwia łatwą aplikację mopa i jego odwirowywanie. Wiadro wyposażone jest w system obrotowy, co gwarantuje odpowiednią wilgotność mopa. Im dłużej mechanizm będzie w ruchu, tym wkład będzie bardziej odsączony.


Nakładka do wielokrotnego prania

Wkład Ultramat TURBO XL można prać wielokrotnie w pralce automatycznej w temperaturze do 60°. Dodatkowo klipsy umieszczone na nakładce mopa sprawiają, że zdejmowanie i zakładanie wkładu jest bardzo proste.

Producent:
FHP Vileda Sp. zo.o.

Pozostałe

Czysta podłoga, suche dłonie - mop płaski Ultramax marki Vileda teraz w wersji XL Pozostałe

Ultramax to dobrze znany użytkownikom mop płaski z bezdotykowym systemem wyciskania - mycie podłóg jest łatwe i skuteczne, a wyciskanie mopa odbywa się bez konieczności moczenia rąk. Teraz popularny mop dostępny jest także w wersji XL, z nakładką czyszczącą, która jest o 20 proc. większa niż standardowa - jej szerokość wynosi aż 42 cm. Co to oznacza? Jeszcze szybsze i łatwiejsze porządki!

Czytaj dalej
DENTISAL - zdrowe zęby Pozostałe

DENTISAL - to suplement diety, innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej.

Czytaj dalej
Mata FLOW KIDS Marshmallow Pozostałe

Mata do jogi i zabawy, zaprojektowana z myślą o małych joginach. Krótsza od regularnej maty, idealna do każdego rodzaju jogi, doskonała do codziennej zabawy.

Czytaj dalej
Ściereczki Presto - Summer Twist Pozostałe

Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu Ananas&Mango usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych).

Czytaj dalej
Pralka WCE 670 TDos Wifi Pozostałe

Pralka wyposażona w TwinDos - rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów gwarantujący doskonałe efekty prania. Za pomocą jednego przycisku na wyświetlaczu dobierana jest odpowiednia ilość detergentu w zależności od programu prania i stopnia zabrudzenia tkanin.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie