Warto kupić - Pielęgnacja, profilaktyka, zdrowie - Pozostałe

DENTISAL - zdrowe zęby

DENTISAL - to suplement diety, innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej.

To jedyny na polskim rynku preparat zawierający szczep dobroczynnych bakterii Streptococcus salivarius M18.

Szczep Streptococcus salivarius M18 zgodnie z wynikami badań1-4:

  • wspiera produkcję korzystnych dla organizmu substancji zwanych lantybiotykami, które działają przeciwko drobnoustrojom patogennym, takim jak Streptococcus mutans odpowiedzialnym za problemy stomatologiczne i większe prawdopodobieństwo powstawania nowych ubytków, 
  • produkuje enzymy, które pomagają utrzymać odpowiednie pH w jamie ustnej i redukują akumulację płytki nazębnej.

Dzięki temu, w grupie przyjmującej Streptococcus salivarius M18 zaobserwowano ponad trzykrotnie większą szansę na uniknięcie nowych ubytków¹. Wystarczy jeden prosty uzupełniający wieczorny rytuał!

1 pastylka dziennie po każdym wieczornym myciu zębów przez minimum 3 miesiące.

Dentisal zawiera szczep Streptococcus salivarius M18 oraz witaminę D. *Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie.

Sugerowana cena: ok. 60 zł/30 szt. (opakowanie)


¹ Di Pierro F. i wsp. Clinical, Cosmetic and Investigational Dentistry 2015:7 107–113. 2.Burton J. i wsp. PLOS ONE. June 2013. Volume 8. Issue 6. 3. Scariya L. i wsp. Int J Pharm Bio Sci 2015 Jan; 6(1): (P) 242 – 250. 4. Burton J. i wsp. Journal of Medical Microbiology (2013), 62, 875–884.

 

www.polskilek.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
Polski Lek

Pozostałe

Mata FLOW KIDS Marshmallow Pozostałe

Mata do jogi i zabawy, zaprojektowana z myślą o małych joginach. Krótsza od regularnej maty, idealna do każdego rodzaju jogi, doskonała do codziennej zabawy.

Czytaj dalej
Ściereczki Presto - Summer Twist Pozostałe

Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu Ananas&Mango usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych).

Czytaj dalej
Pralka WCE 670 TDos Wifi Pozostałe

Pralka wyposażona w TwinDos - rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów gwarantujący doskonałe efekty prania. Za pomocą jednego przycisku na wyświetlaczu dobierana jest odpowiednia ilość detergentu w zależności od programu prania i stopnia zabrudzenia tkanin.

Czytaj dalej
Niekończąca się przyjemność sprzątania z nowymi ściereczkami Presto w większym opakowaniu Pozostałe

NOWOŚĆ Jeszcze jedna i jeszcze jedna, i jeszcze jedna! Z nowymi ściereczkami Presto Maxi Pack posprzątasz meble, blaty, drzwi oraz inne powierzchnie w swoim domu, bez obaw, że ściereczki szybko się skończą! Opakowanie Maxi Pack jest wydajne i zawsze tam, gdzie go potrzebujesz. To niezbędny produkt, z którym codziennie porządki będą wyjątkowo szybkie i proste.

Czytaj dalej
Dentisal - zdrowe zęby Pozostałe

Suplement diety, innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. To jedyny na polskim rynku preparat zawierający szczep dobroczynnych bakterii Streptococcus salivarius M18. Szczep Streptococcus salivarius M18 zgodnie z wynikami badań1-4:

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie