Warto kupić - Pielęgnacja, profilaktyka, zdrowie - Pozostałe

Pralka WCE 670 TDos Wifi

Pralka wyposażona w TwinDos - rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów gwarantujący doskonałe efekty prania. Za pomocą jednego przycisku na wyświetlaczu dobierana jest odpowiednia ilość detergentu w zależności od programu prania i stopnia zabrudzenia tkanin.

Pralka WCE 670 posiada szereg innych rewolucyjnych rozwiązań, które dbają o perfekcyjne efekty prania: system CapDosing umożliwiający wygodne i automatyczne dozowanie specjalnych środków piorących przy pomocy kapsułek Miele oraz opatentowany bęben SoftCare Miele o strukturze plastra miodu z funkcją Prasowanie wstępne, który szczególnie dba o najdelikatniejsze tkaniny.

Pralka WCE 670 wyposażona została w MieleControl, dzięki czemu może być sterowana za pomocą aplikacji mobilnej Miele@mobile z poziomu smartfona lub tabletu. Aplikacja poinformuje użytkowników o kończącym się zapasie detergentów, które można w szybki i wygodny sposób zamówić online na Miele Shop dzięki ShopConn@ct.

WCE 670

W pralce WCE 670 idealnie sprawdzą się najnowsze środki CareCollection do pielęgnacji różnorodnych tkanin - od delikatnych po sportowe.

Miele WCE 670 o ładowności do 8 kg i maksymalnej szybkości wirowania 1400 obrotów/min. wyposażona została także w efektywny, silny i cichy silnik ProfiEco, dzięki któremu urządzenie posiada najwyższą klasę efektywności energetycznej na poziomie A+++ -10%*.

Więcej informacji na: www.shop.miele.pl 

*10% bardziej oszczędna od wartości granicznej (46) klasy A+++
www.shop.miele.pl Cena: 4990 PLN
Producent:
Miele

Pozostałe

DENTISAL - zdrowe zęby Pozostałe

DENTISAL - to suplement diety, innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej.

Czytaj dalej
Mata FLOW KIDS Marshmallow Pozostałe

Mata do jogi i zabawy, zaprojektowana z myślą o małych joginach. Krótsza od regularnej maty, idealna do każdego rodzaju jogi, doskonała do codziennej zabawy.

Czytaj dalej
Ściereczki Presto - Summer Twist Pozostałe

Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu Ananas&Mango usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych).

Czytaj dalej
Niekończąca się przyjemność sprzątania z nowymi ściereczkami Presto w większym opakowaniu Pozostałe

NOWOŚĆ Jeszcze jedna i jeszcze jedna, i jeszcze jedna! Z nowymi ściereczkami Presto Maxi Pack posprzątasz meble, blaty, drzwi oraz inne powierzchnie w swoim domu, bez obaw, że ściereczki szybko się skończą! Opakowanie Maxi Pack jest wydajne i zawsze tam, gdzie go potrzebujesz. To niezbędny produkt, z którym codziennie porządki będą wyjątkowo szybkie i proste.

Czytaj dalej
Dentisal - zdrowe zęby Pozostałe

Suplement diety, innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. To jedyny na polskim rynku preparat zawierający szczep dobroczynnych bakterii Streptococcus salivarius M18. Szczep Streptococcus salivarius M18 zgodnie z wynikami badań1-4:

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie