Warto kupić - Pielęgnacja, profilaktyka, zdrowie - Artykuły higieniczne

Mucovagin fizjoemulsja do higieny intymnej

Mucovagin fizjoemulsja to specjalistyczna fizjoemulsja do higieny intymnej dla kobiet w trakcie leczenia infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Polecana szczególnie do pielęgnacji podczas regeneracji okolic intymnych w trakcie połogu i po zabiegach ginekologicznych. Zawiera unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL ™ z oktenidyną.

Specjalnie dobrane składniki:

  • BASHYAL ™, to wyjątkowa formuła drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który wspiera procesy regeneracji i posiada silne właściwości nawilżające - Oktenidyna to substancja antyseptyczna
  • Pantenol i alantoina skutecznie łagodzą podrażnienia i przyspieszają procesy regeneracji 
  • Kwas mlekowy pozwala utrzymać właściwe pH okolic intymnych, co sprzyja odbudowie naturalnej flory bakteryjnej 
  • Gliceryna silnie nawilża, poprawia elastyczność i reguluje procesy prawidłowej odnowy okolic intymnych 
  • Delikatna baza myjąca bez konserwantów1, która może być bezpiecznie stosowana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią

Produkt kosmetyczny.
Opakowanie: 150 ml
Cena: ok. 20 zł

1 Wymienionych w zał. V rozporządzenia (WE) 1223/2009
www.mucovagin.pl Cena: 20 PLN
Producent:
Thule

Pozostałe

Trivagin żel - natychmiastowo łagodzi świąd i pieczenie okolic intymnych Artykuły higieniczne

Trivagin żel to wyrób medyczny do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych. Łagodzi objawy infekcji grzybiczych i bakteryjnych, takie jak: świąd, pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom.

Czytaj dalej
Do lepszego mycia zębów, gotowi, Let’s Start! Artykuły higieniczne

Rozpocznij przygodę ze szczoteczką soniczną i zadbaj o lepszą higienę jamy ustnej z nową szczoteczką Philips Sonicare Let’s Start! Przekonaj się jak doskonale czyści zęby, m.in. usuwając płytkę nazębną i delikatnie wybielając. Poczuj różnicę od pierwszego użycia!

Czytaj dalej
Chusteczki nawilżane Velvet Baby Artykuły higieniczne

Delikatna, narażona na podrażnienia skóra niemowląt wymaga szczególnej troski. Dlatego chusteczki Velvet Baby są wzbogacone o składniki o działaniu kojącym i łagodzącym. Zostały stworzone tak, aby dbać o delikatną i wrażliwą skórę dziecka.

Czytaj dalej
Nawilżany papier toalety Velvet Junior Artykuły higieniczne

Higiena w toalecie – czy maluch sam sobie poradzi? Kiedy dziecko ma około 2-3 lat przestaje nosić pieluszkę i załatwia swoje potrzeby na nocniku lub już na prawdziwej, dużej toalecie, jak mama i tata. Czy jednak maluch potrafi odpowiednio, samodzielnie zadbać o swoją czystość?

Czytaj dalej
Nawilżany papier toaletowy Velvet Pure Artykuły higieniczne

Niezastąpiony w każdej łazience. To niewielkie, nowoczesne i inteligentne rozwiązanie sprawia, że wreszcie możemy czuć się czysto o każdej porze dnia. Już na etapie urządzania warto zaplanować dla niego odpowiednie miejsce.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie