Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Odzież dla dzieci i niemowląt - Odzież dla niemowląt

Elastyczne bawełniane body

Elastyczne bawełniane body przeznaczone dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 do 36 miesiąca życia, wykonane z dodatkiem włókna Crabyon, które nadaje produktowi właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i regenerujące skórę.

Włókno to pomaga przeciwdziałać podrażnieniom i atopowemu zapaleniu skóry. Pełni również aktywne funkcje w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów.

Crabyon, to rewolucyjne włókno powstałe w wyniku najnowocześniejszych japońskich technologii. Stanowi mieszankę chitosanu - pozyskanego z chityny (naturalnej substancji obecnej w dużych ilościach w pancerzach i muszlach skorupiaków) i wiskozy.

Chitosan znany jest już od dawna ze swoich właściwości terapeutycznych. Posiada potwierdzone właściwości bakteriobójcze,  antyalergiczne, a także wysoką zdolność absorpcji wilgoci.

Wysoki stopień komfortu, antyalergiczność, zdolność utrzymywania zbilansowanego poziomu nawilżenia skóry, a tym samym przeciwdziałania jej odwodnieniu - wszystko to sprawia, że produkt ten jest szczególnie polecany dla  wyjątkowo wrażliwej i delikatnej skóry, jak skóra dziecka.

Nowe włókno Crabyon utrzymuje swoje właściwości przez długi czas, nawet będąc poddane wielokrotnemu praniu. Co więcej, Crabyon jest materiałem organicznym, ulegającym w 100% biodegradacji.

Produkt wykonany w  bezszwowej technologii, by gwarantować maksymalny komfort, elastyczność i wygodę w użyciu, a także by móc adaptować się i dopasowywać do ciała przez pierwsze 3 lata życia dziecka.

www.relaxsansklep.pl Cena: skontaktuj się
z producentem/dystrybutorem
Producent:
RelaxSan

Pozostałe

Pajacyk bawełniany Odzież dla niemowląt

Bielizna dla najmłodszych, marki NICOL.

Czytaj dalej
Kaftanik ze śpioszkami marki NICOL Odzież dla niemowląt

Bawełniane śpioszki i kaftanik, marki NICOL, wykonane z dzianiny wysokiej jakości.

Czytaj dalej
Sukienko-body Bamar Nicol Odzież dla niemowląt

Modne sukienko-body, marki NICOL, wykonane z wysokiej jakości dzianiny, wykończone tiulem i elegancką kokardką.

Czytaj dalej
Rampers Bamar Nicol Odzież dla niemowląt

Praktyczny rampers dla chłopca, marki NICOL.

Czytaj dalej
Pajacyk bawełniany Bamar Nicol Odzież dla niemowląt

Bielizna dla najmłodszych, idealna do snu, marki NICOL.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie