Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Wygodne buty do szkoły - Befado

Buty do szkoły Befado mają wzory inspirowane animacjami i postaciami z kreskówek.

Stonowana kolorystyka i starannie dobrane dodatki, zgodnie z upodobaniami wymagających małych uczniów, sprawią, że buty do szkoły Befado spodobają się małym zdobywcom szkolnych korytarzy i będą idealnym uzupełnieniem ubranka.

Buty do szkoły Befado

Buty do szkoły Befado są bardzo wygodne, dopasowują się do stopy stabilizując ją i utrzymując we właściwej pozycji. Oddychający, wyprofilowany i antypoślizgowy spód pozwala zachować komfort i bezpieczeństwo przez cały aktywny dzień. Rozmiary: 31-36.

www.sklep.befado.pl Cena: 29.9 PLN
Producent:
Befado

Pozostałe

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN Trzewiki i półbuty

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN o właściwościach:

Czytaj dalej
WINTER LIGHTNESS Trzewiki i półbuty

Bardzo lekkie i elastyczne, regulowane na trzy paski rzepowe, dzięki którym jest możliwość optymalnego dopasowania buta do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
SOPHISICATED STYLE Trzewiki i półbuty

Trzewiki ocieplone w wersji dla Chłopca i dla dziewczynki. Buty zasuwane na suwak i jednocześnie wiązane, dzięki czemu jest możliwość bardzo dobrego dopasowania do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
WARMTH OF NATURE Trzewiki i półbuty

Otul swoje dziecko tym co najlepsze! Model ocieplony owczą skórą, która zapewnia ciepłochłonność, puszystość i sprężystość, cyrkulację powietrza wewnątrz buta, a tym samym komfort i higienę.

Czytaj dalej
CLASSICAL LOOK Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony leczniczą, owczą skóra RELUGAN, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie