Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Wodoodporne buty Bartek w kolorach ziemi

Wodoodporne buty Bartek z jesienno zimowej kolekcji utrzymane są w kolorystyce inspirowanej barwami ziemi.

Wodoodporne buty Bartek w kolorach ziemi mają charakterystyczny styl, który zapewniają naturalne materiały: olejowane nubuki i skóry z efektem zadrapań i nierówności wybarwienia.

Za funkcjonalność i komfort tych modeli odpowiada wodoodporna membrana BRTK-tex waterproof. Membrana nie przepuszcza wiatru, deszczu i śniegu, odprowadza nadmiar potu, a jednocześnie pozwala skórze na oddychanie.

www.sklep.bartek.com.pl Cena: 239.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

BARTEK mini – buty dla najmłodszych Trzewiki i półbuty

Bartek proponuje specjalną kolekcję obuwia do ochrony stóp Twojego dziecka. Wykonane z delikatnych skór naturalnych oraz wysokiej jakości materiałów tekstylnych, zapewniających komfort i higienę.

Czytaj dalej
SŁODKIE ZWIERZAKI Trzewiki i półbuty

Wesołe wzory z zabawnymi ozdobami w kształcie króliczków …pokocha każde dziecko. Miękki i elastyczny trzewik zapewniający komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj dalej
POWIEW ZIMY Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
MODNA JA Trzewiki i półbuty

Jesienne spacery i harce na dworze wymagają przede wszystkim wygodnego obuwia. Marka BARTEK jak zwykle zadbała o to, by ruchów dziecka nie krępowało sztywne obuwie.

Czytaj dalej
BARWNE MARZENIA Trzewiki i półbuty

Miękki i elastyczny trzewik zapewniający komfort i bezpieczeństwo. Super sprężysta i elastyczna podeszwa pozwala na zupełną swobodę ruchu stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie