Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Ciepłe buty Bartek z membraną Sympatex Reflexion

Buty z jesienno-zimowej kolekcji Bartek z membraną Sympatex Reflexion zapewniają ciepło i wygodę.

Membrana Sympatex Reflexion jest nieprzemakalna, a jednocześnie umożliwia oddychanie stopy dzięki odprowadzaniu pary wodnej na zewnątrz buta.

Wkładka zawiera perforowaną folię aluminiową, dzięki czemu znakomicie podtrzymuje ciepło wytwarzane przez stopę i jednocześnie zatrzymuje zimno idące od spodu buta.

Obuwie Bartek z membraną Sympatex Reflexion i wkładką z aluminium jest ponad 2 razy cieplejsze od obuwia wykonanego na ociepleniu z podszewki owczej.

www.sklep.bartek.com.pl Cena: 249.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN Trzewiki i półbuty

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN o właściwościach:

Czytaj dalej
WINTER LIGHTNESS Trzewiki i półbuty

Bardzo lekkie i elastyczne, regulowane na trzy paski rzepowe, dzięki którym jest możliwość optymalnego dopasowania buta do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
SOPHISICATED STYLE Trzewiki i półbuty

Trzewiki ocieplone w wersji dla Chłopca i dla dziewczynki. Buty zasuwane na suwak i jednocześnie wiązane, dzięki czemu jest możliwość bardzo dobrego dopasowania do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
WARMTH OF NATURE Trzewiki i półbuty

Otul swoje dziecko tym co najlepsze! Model ocieplony owczą skórą, która zapewnia ciepłochłonność, puszystość i sprężystość, cyrkulację powietrza wewnątrz buta, a tym samym komfort i higienę.

Czytaj dalej
CLASSICAL LOOK Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony leczniczą, owczą skóra RELUGAN, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie