Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Ciepłe buty Bartek z membraną Sympatex Reflexion

Buty z jesienno-zimowej kolekcji Bartek z membraną Sympatex Reflexion zapewniają ciepło i wygodę.

Membrana Sympatex Reflexion jest nieprzemakalna, a jednocześnie umożliwia oddychanie stopy dzięki odprowadzaniu pary wodnej na zewnątrz buta.

Wkładka zawiera perforowaną folię aluminiową, dzięki czemu znakomicie podtrzymuje ciepło wytwarzane przez stopę i jednocześnie zatrzymuje zimno idące od spodu buta.

Obuwie Bartek z membraną Sympatex Reflexion i wkładką z aluminium jest ponad 2 razy cieplejsze od obuwia wykonanego na ociepleniu z podszewki owczej.

www.sklep.bartek.com.pl Cena: 249.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

DACIE™ LACE BOOT Trzewiki i półbuty

Trzymaj się wysoko i sucho w Dacie Lancie Boot, wykonanych z najwyższej jakości wodoodpornej skóry na formowanym gumowym obcasie. Ta elegancka hybryda zapewnia niezwykły komfort noszenia.

Czytaj dalej
BARTEK mini – buty dla najmłodszych Trzewiki i półbuty

Bartek proponuje specjalną kolekcję obuwia do ochrony stóp Twojego dziecka. Wykonane z delikatnych skór naturalnych oraz wysokiej jakości materiałów tekstylnych, zapewniających komfort i higienę.

Czytaj dalej
SŁODKIE ZWIERZAKI Trzewiki i półbuty

Wesołe wzory z zabawnymi ozdobami w kształcie króliczków …pokocha każde dziecko. Miękki i elastyczny trzewik zapewniający komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj dalej
POWIEW ZIMY Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
MODNA JA Trzewiki i półbuty

Jesienne spacery i harce na dworze wymagają przede wszystkim wygodnego obuwia. Marka BARTEK jak zwykle zadbała o to, by ruchów dziecka nie krępowało sztywne obuwie.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie