Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN o właściwościach:

  • Leczniczych - wspomagają uśmierzanie bólu. Delikatne i puszyste włosie, działa antystresowo i odprężająco, dlatego szczególnie polecane jest dzieciom.
  • Termoregulacyjnych - szczególnie ważne w przypadku najmłodszych dzieci. Włókna skóry owczej posiadają zdolność kurczenia i się i rozszerzania. Cechy te sprawiają, że stopa dziecka  mająca bezpośredni z nią kontakt znacznie mniej poci się w cieplejsze dni, a w mroźne nie marznie. To rozwiązanie jest idealne na kapryśną jesienno-zimową pogodę. Naturalne właściwości skóry przepuszczają powietrze do wnętrza buta i jednocześnie zatrzymuje ciepło w jego wnętrzu. Takie rozwiązanie wpływa na odpowiednią cyrkulację powietrza.
  • Antybakteryjnych - Głównym składnikiem struktury skóry RELUGAN jest białko, które tworzy wrogie środowisko dla niebezpiecznych bakterii i wirusów.
  • Samoczyszczących - Wełna owcza zawiera lanolinę, która powlekając każdy włos niszczy bakterie i roztocza co sprawia, że skóra jest łatwa w utrzymaniu czystości.
  • Ekologicznych - nie zawierają szkodliwych związków chromu.
  • Antyalergicznych - Dzieci ze szczególnie wrażliwą i delikatną skórą nie są narażone na czynniki alergenne.

Ze względu na szereg właściwości zdrowotnych naturalną skórę RELUGAN polecają specjaliści DZIECIOM oraz osobom z reumatyzmem i problemami stawowymi. Niezwykle delikatna skóra RELUGAN, w trosce o zdrowy rozwój stóp Twojego dziecka!

Rozmiary 27-38.

www.bartek.com.pl Cena: 199.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

WINTER LIGHTNESS Trzewiki i półbuty

Bardzo lekkie i elastyczne, regulowane na trzy paski rzepowe, dzięki którym jest możliwość optymalnego dopasowania buta do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
SOPHISICATED STYLE Trzewiki i półbuty

Trzewiki ocieplone w wersji dla Chłopca i dla dziewczynki. Buty zasuwane na suwak i jednocześnie wiązane, dzięki czemu jest możliwość bardzo dobrego dopasowania do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
WARMTH OF NATURE Trzewiki i półbuty

Otul swoje dziecko tym co najlepsze! Model ocieplony owczą skórą, która zapewnia ciepłochłonność, puszystość i sprężystość, cyrkulację powietrza wewnątrz buta, a tym samym komfort i higienę.

Czytaj dalej
CLASSICAL LOOK Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony leczniczą, owczą skóra RELUGAN, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
DACIE™ LACE BOOT Trzewiki i półbuty

Trzymaj się wysoko i sucho w Dacie Lancie Boot, wykonanych z najwyższej jakości wodoodpornej skóry na formowanym gumowym obcasie. Ta elegancka hybryda zapewnia niezwykły komfort noszenia.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie