Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Modne buty Bartek dla aktywnych dzieci

Modnie i aktywnie - buty Bartek pozwalają na swobodę ruchów i dobre ustawienie rosnącej stopy. Są też ładne i wygodne.

Buty Bartek dają swobodę!

Modne trzewiki dla aktywnych maluchów. Super sprężysta i elastyczna podeszwa butów Bartek pozwala na pełną swobodę ruchu stóp dziecka. Specjalna konstrukcja podeszwy zabezpiecza też przed nadmiernym poślizgiem. Szeroki i wysoki czubek butów Bartek zapewnia swobodę ułożenia palców i nie ogranicza ruchomości stawów.

Trzewiki dostępne w rozmiarach 19-26.

www.bartek.com.pl Cena: 179.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

DACIE™ LACE BOOT Trzewiki i półbuty

Trzymaj się wysoko i sucho w Dacie Lancie Boot, wykonanych z najwyższej jakości wodoodpornej skóry na formowanym gumowym obcasie. Ta elegancka hybryda zapewnia niezwykły komfort noszenia.

Czytaj dalej
BARTEK mini – buty dla najmłodszych Trzewiki i półbuty

Bartek proponuje specjalną kolekcję obuwia do ochrony stóp Twojego dziecka. Wykonane z delikatnych skór naturalnych oraz wysokiej jakości materiałów tekstylnych, zapewniających komfort i higienę.

Czytaj dalej
SŁODKIE ZWIERZAKI Trzewiki i półbuty

Wesołe wzory z zabawnymi ozdobami w kształcie króliczków …pokocha każde dziecko. Miękki i elastyczny trzewik zapewniający komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj dalej
POWIEW ZIMY Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
MODNA JA Trzewiki i półbuty

Jesienne spacery i harce na dworze wymagają przede wszystkim wygodnego obuwia. Marka BARTEK jak zwykle zadbała o to, by ruchów dziecka nie krępowało sztywne obuwie.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie