Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Buty Bartek dla przedszkolaka

Nowoczesne, zdrowe, wygodne i ładne buty Bartek dla przedszkolaków. Doskonałe na zabawy na śniegu i spacery po mokrym podłożu.

Lekkie i oddychające buty Bartek

Wyjątkowo lekkie obuwie, wyprodukowane w specjalnej technologii z zastosowaniem spodów wtryskowych
i wysokogatunkowych materiałów. Buty Bartek mają membranę BRTKtex WATERPROOF, która odprowadza nadmiar wilgoci wydzielanej przez skórę dziecka i pozwalają „oddychać“ stopie podczas wysiłku. Taka regulacja mikroklimatu i temperatury pozwala na zachowanie odpowiedniego komfortu i higieny.

Membrana BRTKtex WATERPROOF stanowi nieprzepuszczalną barierę dla deszczu, błota i śniegu, dlatego buty Bartek pozostają wewnątrz zawsze suche.

Buty Bartek dostępne są w rozmiarach 19-26.

www.bartek.com.pl Cena: 179.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN Trzewiki i półbuty

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN o właściwościach:

Czytaj dalej
WINTER LIGHTNESS Trzewiki i półbuty

Bardzo lekkie i elastyczne, regulowane na trzy paski rzepowe, dzięki którym jest możliwość optymalnego dopasowania buta do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
SOPHISICATED STYLE Trzewiki i półbuty

Trzewiki ocieplone w wersji dla Chłopca i dla dziewczynki. Buty zasuwane na suwak i jednocześnie wiązane, dzięki czemu jest możliwość bardzo dobrego dopasowania do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
WARMTH OF NATURE Trzewiki i półbuty

Otul swoje dziecko tym co najlepsze! Model ocieplony owczą skórą, która zapewnia ciepłochłonność, puszystość i sprężystość, cyrkulację powietrza wewnątrz buta, a tym samym komfort i higienę.

Czytaj dalej
CLASSICAL LOOK Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony leczniczą, owczą skóra RELUGAN, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie