Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Buty Bartek na zimowe harce

Wygodne buty Bartek na na zimowe spacery i zabawy. Nie krępują ruchów dziecka, mają nieprzemakalną membranę, która ochroni małe stópki przed wilgocią.

Zimowe buty Bartek

Buty Bartek na zimę są bardzo wygodne dzięki wyjątkowo elastycznej podeszwie i wykonaniu z miękkich skór. Mają nieprzemakalną membranę BRTKtex WaterProof, która odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala stopie „oddychać” podczas wysiłku.

Naturalna regulacja temperatury wewnątrz butów Bartek pozwoli na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu, komfortu i higieny.

Buty Bartek na zimę dostępne są w rozmiarach 27-38. Przeznaczone są dla starszaków i uczniów pierwszych klas.

www.bartek.com.pl Cena: 199.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN Trzewiki i półbuty

Ekskluzywna linia z lecznicza owczą skórą RELUGAN o właściwościach:

Czytaj dalej
WINTER LIGHTNESS Trzewiki i półbuty

Bardzo lekkie i elastyczne, regulowane na trzy paski rzepowe, dzięki którym jest możliwość optymalnego dopasowania buta do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
SOPHISICATED STYLE Trzewiki i półbuty

Trzewiki ocieplone w wersji dla Chłopca i dla dziewczynki. Buty zasuwane na suwak i jednocześnie wiązane, dzięki czemu jest możliwość bardzo dobrego dopasowania do każdej tęgości stopy.

Czytaj dalej
WARMTH OF NATURE Trzewiki i półbuty

Otul swoje dziecko tym co najlepsze! Model ocieplony owczą skórą, która zapewnia ciepłochłonność, puszystość i sprężystość, cyrkulację powietrza wewnątrz buta, a tym samym komfort i higienę.

Czytaj dalej
CLASSICAL LOOK Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony leczniczą, owczą skóra RELUGAN, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie