Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Trzewiki i półbuty

Buty Bartek na zimowe harce

Wygodne buty Bartek na na zimowe spacery i zabawy. Nie krępują ruchów dziecka, mają nieprzemakalną membranę, która ochroni małe stópki przed wilgocią.

Zimowe buty Bartek

Buty Bartek na zimę są bardzo wygodne dzięki wyjątkowo elastycznej podeszwie i wykonaniu z miękkich skór. Mają nieprzemakalną membranę BRTKtex WaterProof, która odprowadza nadmiar wilgoci i pozwala stopie „oddychać” podczas wysiłku.

Naturalna regulacja temperatury wewnątrz butów Bartek pozwoli na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu, komfortu i higieny.

Buty Bartek na zimę dostępne są w rozmiarach 27-38. Przeznaczone są dla starszaków i uczniów pierwszych klas.

www.bartek.com.pl Cena: 199.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

DACIE™ LACE BOOT Trzewiki i półbuty

Trzymaj się wysoko i sucho w Dacie Lancie Boot, wykonanych z najwyższej jakości wodoodpornej skóry na formowanym gumowym obcasie. Ta elegancka hybryda zapewnia niezwykły komfort noszenia.

Czytaj dalej
BARTEK mini – buty dla najmłodszych Trzewiki i półbuty

Bartek proponuje specjalną kolekcję obuwia do ochrony stóp Twojego dziecka. Wykonane z delikatnych skór naturalnych oraz wysokiej jakości materiałów tekstylnych, zapewniających komfort i higienę.

Czytaj dalej
SŁODKIE ZWIERZAKI Trzewiki i półbuty

Wesołe wzory z zabawnymi ozdobami w kształcie króliczków …pokocha każde dziecko. Miękki i elastyczny trzewik zapewniający komfort i bezpieczeństwo.

Czytaj dalej
POWIEW ZIMY Trzewiki i półbuty

Uniwersalny trzewik ocieplony, regulowany paskami rzepowymi, które umożliwiają optymalne dopasowanie buta do różnej tęgości stóp Twojego dziecka.

Czytaj dalej
MODNA JA Trzewiki i półbuty

Jesienne spacery i harce na dworze wymagają przede wszystkim wygodnego obuwia. Marka BARTEK jak zwykle zadbała o to, by ruchów dziecka nie krępowało sztywne obuwie.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie