Warto kupić - Obuwie - Klapki, sandałki

Profilaktyczne buty Dawid 1041T

Ortopedyczno-profilaktyczna linia obuwia Dawid przeznaczona jest dla dzieci koślawiących stopy. Profilaktyczne buty Dawid 1041T posiada wkładkę profilowaną.

Wysoka cholewka i usztywniony zapiętek zapewniają małej nóżce stabilność. Szeroki i wysoki czubek umożliwia prawidłowe ułożenie palców i zapewnia swobodę ruchów.

Profilaktyczne buty Dawid 1041T mają wygodne zapięcie na rzepy i elastyczną antypoślizgową podeszwę. Niektóre modele posiadają profilowaną wkładkę, inne dają możliwość zamieszczenia wkładki przepisanej przez ortopedę. Produkowane w rozmiarach 19-36.

W butach do rozmiaru 25 stosowana jest podeszwa z obcasem Thomasa z oznaczonymi strefami diagnostycznymi. Od rozmiaru 26 do 32 stosowana jest podeszwa bez oznaczonych stref diagnostycznych.

Obcas Thomasa zastosowany w profilaktycznych butach Dawid 1041T wspomaga profilaktykę leczenia wad stopy.

Ortopedka - dla zdrowych stópek

Dzięki zastosowaniu antypoślizgowego tworzywa typu TR podeszwy naszych butów są elastyczne i łatwo zginają się na linii stawów śródstopia.

Uwaga. Odcień koloru skóry może się różnić od przedstawionych na zdjęciu.

www.butydladzieci.pl Cena: 108 PLN
Producent:
Dawid

Pozostałe

Sandałki Klapki, sandałki

Sandałki Befado dostępne w wielu wzorach i kolorach.

Czytaj dalej
Sandały na korku Klapki, sandałki

W sezonie letnim firma BARTEK przygotowała odrębną linię sandałów posiadających specjalną podeszwę wykonaną z naturalnego materiału - korka.

Czytaj dalej
Sandałki Power Of Fashion Klapki, sandałki

Nowoczesne i funkcjonalne sandały na wysokich spodach to prawdziwy hit sezonu. Model skierowany dla dziewcząt, które chcą się wyróżniać i podkreślać swoją oryginalność.

Czytaj dalej
Sandalki Walk With Me Klapki, sandałki

Nowoczesne sandały w kolorach natury. Elastyczna tylna część buta utrzymuje nogę we właściwym położeniu i zabezpiecza staw skokowy przed skręceniem.

Czytaj dalej
Sandałki Simply Glamour Klapki, sandałki

Lekko, delikatnie, zwiewnie. Tak mają się poczuć klientki marki BARTEK. Typowo letnie modele inspirowane kolorami lata, zdobione ozdobnymi przeszyciami i wycięciami.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie