Warto kupić - Obuwie - Klapki, sandałki

Sandałki Bartek W-91364/X40

Bartek W-91364/X40 to buty z nostalgicznej  kolekcji "My grandma says… ". Zgodnie z zasadą, że retro nigdy nie wychodzi z mody, twórcy tych bucików sięgnęli po rozwiązania modne w czasach dzieciństwa rodziców swoich małych klientów.

Bartek W-91364/X40 to sandałki w delikatnym, pastelowym odcieniu różu, zdobione uroczym ząbkowaniem i kokardką. Oryginalny styl i dziewczęca kolorystyka spodobają się każdej małej elegantce.

Kolekcja "My grandma says…" utrzymana jest w stylu retro, ale jej wykonanie jest jak najbardziej nowoczesne - miękkie skóry niekrępujące ruchów, dbałość o wygodę i zdrowie stópek dziecka.

www.bartek.com.pl Cena: 179.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

Sandałki Klapki, sandałki

Sandałki Befado dostępne w wielu wzorach i kolorach.

Czytaj dalej
Sandały na korku Klapki, sandałki

W sezonie letnim firma BARTEK przygotowała odrębną linię sandałów posiadających specjalną podeszwę wykonaną z naturalnego materiału - korka.

Czytaj dalej
Sandałki Power Of Fashion Klapki, sandałki

Nowoczesne i funkcjonalne sandały na wysokich spodach to prawdziwy hit sezonu. Model skierowany dla dziewcząt, które chcą się wyróżniać i podkreślać swoją oryginalność.

Czytaj dalej
Sandalki Walk With Me Klapki, sandałki

Nowoczesne sandały w kolorach natury. Elastyczna tylna część buta utrzymuje nogę we właściwym położeniu i zabezpiecza staw skokowy przed skręceniem.

Czytaj dalej
Sandałki Simply Glamour Klapki, sandałki

Lekko, delikatnie, zwiewnie. Tak mają się poczuć klientki marki BARTEK. Typowo letnie modele inspirowane kolorami lata, zdobione ozdobnymi przeszyciami i wycięciami.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie