Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie dodaj swój e-mail:

Warto kupić - Obuwie - Klapki, sandałki

Sandały na korku

W sezonie letnim firma BARTEK przygotowała odrębną linię sandałów posiadających specjalną podeszwę wykonaną z naturalnego materiału - korka.

 

Wierzchnia strona podeszwy z korka, jest wymodelowana i pokryta skórą, a więc w naturalny sposób wymusza  właściwe ułożenie stopy oraz stymuluje prawidłowe krążenie krwi. Podeszwa o kształcie anatomicznie dopasowanym do budowy stopy, zapewnia maksymalny komfort w czasie chodzenia.

W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów Bartek zastosował w podeszwie dodatkowe gumowe antypoślizgowe urzeźbienie, które wpływa na lepszą przyczepność.  Obecność korka sprawia, że podeszwa jest wyjątkowo lekka, a więc buty BARTEK są jeszcze bardziej lekkie.

Rozmiary: 27-38

www.bartek.com.pl Cena: 199.9 PLN
Producent:
BARTEK

Pozostałe

Sandałki Klapki, sandałki

Sandałki Befado dostępne w wielu wzorach i kolorach.

Czytaj dalej
Sandałki Power Of Fashion Klapki, sandałki

Nowoczesne i funkcjonalne sandały na wysokich spodach to prawdziwy hit sezonu. Model skierowany dla dziewcząt, które chcą się wyróżniać i podkreślać swoją oryginalność.

Czytaj dalej
Sandalki Walk With Me Klapki, sandałki

Nowoczesne sandały w kolorach natury. Elastyczna tylna część buta utrzymuje nogę we właściwym położeniu i zabezpiecza staw skokowy przed skręceniem.

Czytaj dalej
Sandałki Simply Glamour Klapki, sandałki

Lekko, delikatnie, zwiewnie. Tak mają się poczuć klientki marki BARTEK. Typowo letnie modele inspirowane kolorami lata, zdobione ozdobnymi przeszyciami i wycięciami.

Czytaj dalej
Sandałki Love Your Style Klapki, sandałki

Obuwie posiada szeroki i wysoki czubek dający swobodę ułożenia palców i nieograniczający ruchomość stawów.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie